× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

محمد نیشابوری، معاون امور بازنشستگان و مشترکین سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: سبد پروتئین فصل بهار بازنشستگان شهرداری تهران با دارا بودن 12 کیلو گرم گوشت و مرغ از 30اردیبهشت ماه در مناطق 22 گانه در حال توزیع است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، محمد نیشابوری، معاون […]

محمد نیشابوری، معاون امور بازنشستگان و مشترکین سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: سبد پروتئین فصل بهار بازنشستگان شهرداری تهران با دارا بودن 12 کیلو گرم گوشت و مرغ از 30اردیبهشت ماه در مناطق 22 گانه در حال توزیع است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، محمد نیشابوری، معاون امور بازنشستگان و مشترکین سازمان بازنشستگی با بیان اینکه توزیع سبد پروتئین فصل بهار از روز دوشنبه(30 اردیبهشت ماه) آغاز شده و تاکنون بازنشستگان ساکن در 18 منطقه سبد پروتئین خود را دریافت کرده اند، گفت: با توجه به نواسانات و تورم قیمت اقلام پروتینی سعی شده در این مرحله از توزیع از کیفیت کالاها به هیچ وجه کاسته نشود تا در این شرایط اقتصادی بتوانیم مایحتاج ضروری بازنشستگان را تامین و توزیع نماییم.

وی در ادامه با بیان اینکه سبد پروتئین به عنوان دومین سبد سال جاری میان بازنشستگان شهرداری تهران توزیع شد، افزود: این سبد شامل 12 کیلو گوشت قرمز و سفید است که هر روز به صورت کشتار روز و گوشت گرم میان بازنشستگان توزیع می شود و از بهترین برند گوشت و سیستم جامع توزیع در راستای سالم رساندن گوشت با کیفیت برای این امر بهره گرفته شده است.

به گفته نیشابوری نخستین سبد کالا سال 98، سبد خوار و بار ویژه ماه مبارک رمضان بود که پیش از توزیع سبد پروتئین، میان بازنشستگان شهرداری تهران توزیع شد.

معاون امور بازنشستگان و مشترکین ادامه داد: سبد کالای پروتئین فصل بهاربازنشستگان شهرداری تهران شامل 2 کیلو گرم گوشت کف دست گوسفندی، 2 کیلو گرم گوشت ران گوسفندی، 3 گرم کیلو ران مرغ بی پوست، 3کیلو گرم سینه مرغ بی پوست و 2 کیلو گرم گوشت چرخ کرده مخلوط است.

نیشابوری همچنین اضافه کرد: توزیع سبد کالا به صورت روزانه میان 700 نفر از بازنشستگان شهرداری تهران صورت می گیرد و تا دریافت تمامی بازنشستگان توزیع ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد