× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با حضور در منطقه21 ضمن دیدار با دبیران منتخب شورایاری در دوره پنجم و بازدید از پروژه های مشارکتی منطقه21، در جمع نمازگزاران مسجد امیرالمومنین(ع) نیز حاضر شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، در ابتدای نشست مشترک محمد […]

محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با حضور در منطقه21 ضمن دیدار با دبیران منتخب شورایاری در دوره پنجم و بازدید از پروژه های مشارکتی منطقه21، در جمع نمازگزاران مسجد امیرالمومنین(ع) نیز حاضر شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، در ابتدای نشست مشترک محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با شهردار، مدیران شهری و دبیران شورایاری منطقه21؛ وی ضمن آرزوی موفقیت برای دبیران منتخب شورایاری در دوره پنجم، از آنها درخواست کرد تا در طول مدت خدمت خود، به وظایفی که شهروندان بعنوان پارلمان های محلی به شورایاران سپرده اند به نحو احسن عمل نمایند.

بنا بر این گزارش؛ سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه بازدید از پروژه های مشارکتی منطقه۲۱ مطرح کرد: شهر تهران به عنوان پایتخت جمهوری اسلامی ایران، ظرفیت های بسیار زیادی برای بکارگیری سرمایه های بخش خصوصی دارد که ما می توانیم از این طریق؛ بخش عمده ای از ماموریت ها، برنامه ها و پروژه‌هایی را که در برنامه پنج ساله سوم شهر تهران پیش بینی کرده‌ایم، رقم بزنیم.

لازم به ذکر است؛ رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران پس از حضور در مسجد امیرالمومنین(ع) منطقه21، نماز جماعت ظهر و عصر را با همراهی رحمانی شهردار منطقه۲۱ اقامه کرد و بخش پایانی این روز کاری در منطقه21 را با دیدار از خانواده معظم “شهید سعید طالبی” خاتمه داد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد