× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: صدور گذرنامه موقت ۴۸ ساعته شد. 

به گزارش ثمره نیوز به نقل پاز پایگاه خبری پلیس، سرهنگ داریوش صادقی فر  با اشاره به تسریع در اعطای گذرنامه برای حضور دلدادگان اباعبدالله الحسین (ع) در روز اربعین اظهارداشت: گذرنامه های تاریخ گذشته و باطله به صورت رایگان برای زوار عزیز اربعین حسینی تمدید می شوند.

وی افزود: در راستای تسریع در روند صدور گذرنامه شهروندانی که گذرنامه‌ی آنها از شهریور سال ۱۳۹۱ صادر شده است و تاریخ آن به پایان رسیده می‌توانند با مراجعه به پلیس گذرنامه استان واقع در ورامین نسبت به تمدید رایگان آن اقدام کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این اقدام مستلزم داشتن شرایطی است، گفت: ابتدا اینکه گذرنامه های صادره باید سالم و بدون پارگی باشند و همچنین وضعیت نظام وظیفه آن‌ها در این برهه بدون مشکل باشد.

 

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران بیان کرد: برای خانم‌ها باید حتما رضایت نامه محضری از همسر وجود داشته باشد و همچنین برای افراد زیر ۱۸ سال نیز رضایت نامه محضری از پدر صادر شده و در دست باشد.

 

سرهنگ صادقی فرد بیان کرد: جهت کاهش هزینه زوار اربعین با یک پنجم هزینه گذرنامه، متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز پلیس +۱۰  گذرنامه موقت یکبار مصرف که ۴۸ ساعت صادر می‌شوند را نیز دریافت کنند.

وی تصریح کرد:در شهرستان ها هم شهروندان می توانند به دایره گذرنامه پلیس امنیت عمومی همان شهرستان مراجعه و گذرنامه را تحویل و توسط مسئول مربوطه به ورامین ارسال تا اقدام در همان روز صورت پذیرد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق استان تهران در خاتمه اذعان داشت: در صورت مراجعه شهروندان به اداره گذرنامه استان در همان روز گذرنامه و .. تمدید خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه