× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فاز نخست کمربندی شمالی اسلامشهرباحضوراحمدوحیدی وزیرکشور،مهدی شریفیان نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس،علیرضافخاری استاندارتهران،جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امورشهری و روستایی وزارت کشور،حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و جمعی ازمدیران استانی و شهرستانی،افتتاح شد.

به گزارش ثمره نیوز،محسن حمیدی‌ شهردار اسلامشهر،در مراسم افتتاح فاز نخست کمربندی شمالی این شهر اظهار کرد: به مناسبت اعیاد شعبانیه، یک سوم از مسیر پروژه کمربند شمالی اسلامشهر با حضور وزیر کشور به بهره برداری رسید.

وی گفت: کمربند مواصلاتی اسلامشهر به طول هفت کیلومتر از خیابان سوسنگرد قبل از میدان نماز اسلامشهر آغاز و با احداث و گذشتن از هفت پل و تقاطع غیر همسطح در نهایت با رسیدن به پل غیر همسطح شهید حاج محمود شفیعی وارد بلوار شهید برنده‌سیفی می شود.

شهردار اسلامشهر در ادامه افزود: در فاز نخست با افتتاح پل روگذر این پروژه که بنام شهید والا مقام مدافع حرم حاج محمود شفیعی مزین شده است، مسیر دسترسی را برای کسانی که قصد تردد در بین مناطقه یک و دو اسلامشهر  را دارند و یا قصد مراجعه به مرکز درمانی امام رضا(ع) را دارند، ایجاد خواهد کرد.

 

محسن حمیدی با اشاره به تلاقی دو نقطه از مسیر کمربندی شمالی شهر اسلامشهر با راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران  گفت:احداث کمربندی شمالی شهر اسلامشهر با هدف کاهش بار ترافیکی بلوار بسیج مستضعفین و بهبود وضعیت عبور و مرور شهروندان،به طول تقریبی ۷ کیلومتر از سال ۹۹ آغاز شده که فاز نخست این پروژه به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه