× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به اتفاق هیئت همراه با حضور در منطقه۱۳ ضمن دیدار با مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ، از پروژه های قطب گردشگری شرق تهران و اسکان اضطراری منطقه بازدید کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه۱۳،در این جلسه ضمن خوش آمد گویی به رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و هیئت همراه، از زحمات مدیران و پرسنل آن سازمان به ویژه در زمینه راهبری و مدیریت بیماری کرونا در سطح شهر تهران و شهرداری تهران قدردانی و افزود : منطقه ۱۳ با تمام پتانسیل ها و امکانات آماده انجام ماموریت ها و دستور العمل های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به جهت پیشگیری ، کاهش خطر پذیری و افزایش تاب آوری و همچنین آمادگی و مقابله با بحران های احتمالی است.


در این دیدار همچنین رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ضمن تشکر از اقدامات شهرداری منطقه ۱۳ در خصوص پیگیری ساخت پایگاه مدیریت بحران ناحیه ۱ ، احداث مجموعه اسکان اضطراری پارک سرخه حصار و چندین پروژه مرتبط دیگر ،خواستار همکاری بیشتر میان سازمان و منطقه شد.

با هماهنگی های انجام شده در این جلسه ، پیگیری اتصال پایگاه ویژه بحران منطقه به شبکه شهرداری تهران، احداث راه بند خروج اضطراری در اتوبان های یاسینی و زین الدین و احداث مخزن آب اضطراری در سطح منطقه در دستور کار پیگیری و حمایت سازمان پیشگیری و مدیریت بحران قرار گرفت.


بعد از اتمام جلسه ، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به همراه شهردار منطقه ۱۳ از تعدادی پروژه ها ، بوستان جنگلی سرخه حصار و محل اسکان های اضطراری منطقه بازدید کردند.

در این بازدید قربانی ،مشاور و مدیرحوزه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران ، جوان معاون فنی و عمرانی منطقه و اکبری دبیر ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه حضور داشتند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه