× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون اول رئیس جمهور در نامه ای خطاب به شهردار تهران، از تلاش های خوب مدیریت شهری پایتخت در ایام سیل فروردین ماه در کشور تقدیر کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، میرمحمد غراوی سرپرست استانداری گلستان، 7 اردیبهشت ماه امسال در نامه ای به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور با […]

معاون اول رئیس جمهور در نامه ای خطاب به شهردار تهران، از تلاش های خوب مدیریت شهری پایتخت در ایام سیل فروردین ماه در کشور تقدیر کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، میرمحمد غراوی سرپرست استانداری گلستان، 7 اردیبهشت ماه امسال در نامه ای به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور با اشاره به حادثه سیل در این استان و آسیب بخش قابل توجهی از منازل، مزارع، راه ها، جاده ها و تاسیسات زیربنایی و روبنایی، از همراهی نیروها و امکانات امدادی و جهادی ارگان ها، نهادها و دستگاه های اجرایی مختلف که بدون کوچک ترین چشمداشتی در کنار مردم سیل زده گلستان حضور داشتند، تقدیر کرد.

سرپرست استانداری گلستان همچنین در بخشی از این نامه به اقدامات شهرداری تهران اشاره کرد: «یکی از ارگان های خدومی که خالصانه در عرصه کارزار سیل حاضر گردید و نیروها و امکانات خود را به مناطق آسیب دیده گلستان گسیل داشت، شهرداری پایتخت بود. اینجانب به نمایندگی از تمامی مردم شریف و قدرشناس گلستان، مراتب تقدیر و تشکر خود را از آقای دکتر حناچی، شهردار محترم تهران و پرسنل خدوم آن نهاد خدمت گزار اعلام می دارم و امیدوارم گلستان بتواند همکاری آنان را در دیگر عرصه ها و صحنه های برادری به نیکی جبران نماید.»
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور نیز در پی نوشت نامه مذکور آورده است: «جناب آقای دکتر حناچی با تشکر از تلاش های خوب شهرداری تهران در ایام سیل.»
یادآور می شود، شهرداری تهران به دنبال وقوع حادثه سیل در استان گلستان از دوم فروردین ماه امسال مجموعه ای از کاروان های امدادی-عملیاتی را همراه 365 نیرو به این استان گسیل کرد که بیش از یک ماه در این منطقه حضور داشتند. همچنین 6 گروه آتش نشانی در شیفت های مختلف خدمت می کردند و بیش از 20 دستگاه ماشین آلات لجستیکی پسماند هم به این منطقه ارسال شده بود. نیروهای شهرداری تهران با تجهیزات و ابزار فنی تا تخلیه کامل آب از شهرهای گمیشان و آق قلا و نظافت شهرهای سیل زده در این استان حضور داشتند.اقدامات شهرداری تهران در زمان سیل فروردین ماه، منوط به استان گلستان نبود. نیروهای متخصص شهرداری تهران همراه با ادوات لجستیکی این سازمان در استان های لرستان و خوزستان نیز به خدمت رسانی به هموطنان سیل زده مشغول بودند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد