× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور از شهرداری تهران به خاطر اجرای «طرح انضباط شهری و رفع سدمعبر در شهر تهران با هدف ساماندهی دستفروشان» تقدیر کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهر نوشت،در پی دستور شهردار تهران در خصوص ضرورت ساماندهی روند گسترش بی‌رویه پدیده دستفروشی در شهر تهران، طرح «انضباط شهری […]

حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور از شهرداری تهران به خاطر اجرای «طرح انضباط شهری و رفع سدمعبر در شهر تهران با هدف ساماندهی دستفروشان» تقدیر کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهر نوشت،در پی دستور شهردار تهران در خصوص ضرورت ساماندهی روند گسترش بی‌رویه پدیده دستفروشی در شهر تهران، طرح «انضباط شهری – رفع سدمعبر شهر تهران» از سوی شرکت شهربان و حریم‌بان تدوین و با همکاری این شرکت، شهرداری‌های مناطق، نیروی انتظامی و معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در مناطق۱، ۶،۴، ۱۱، ۱۳، ۱۷، ۱۹ و ۲۱ به اجرا درآمد که با استقبال شهروندان و رسانه‌ها مواجه شد.

در این راستا، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، ضمن دستور به اقدام لازم در این خصوص (همکاری سایر دستگاه‌ها با شهرداری تهران و تداوم اجرا)، از تلاش‌های به عمل آمده در تدوین و اجرای این طرح، تقدیر کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد