× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطیب موقت نمازجمعه ورامین گفت: با پیگیری های استاندار تهران بخشی از مشکلات حمل و نقل در حوزه مترو مرتفع شد

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ حجت الاسلام حسین قدوسی خطیب موقت نمازجمعه ورامین با تاکید بر اهمیت برپایی نماز ظهر عاشورا بصورت دست جمعی اظهارداشت: هیئت ها و دسته ها و تکیه های مختلف ورامین فرصت تلاقی روز جمعه و روز عاشورا را برای بهره گیری از ظرفیتهای تبیینی عاشورا و قیام امام حسین (ع) را از دست ندهند و با هدایت به سمت برگزاری نمازجمعه صفوف انقلابی را شکل دهیم.

وی در ادامه افزود: هدف امام حسین(ع) از قیام کربلا کشته شدن نبود بلکه احیای امر به معروف و نهی از منکر است زیرا طاغوتی سگ باز و شراب خور در مقابل شریان انقلابی ایستاد و این حرکت امام‌حسین(ع) بود که در مقابل این طاغوت به پیروزی رسید.

 

خطیب موقت نمازجمعه ورامین در ادامه تصریح کرد: اقتدا ما باید اباعبدالله الحسین باشد ایشان با ظلم و فساد و هنجازشکنی مبارزه کرد. از این تریبون بهره می گیرم و از نیروی انتظامی برای دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی تشکر می کنم و سران ۳قوه میخواهیم تا با هنجارشکنی برخورد شود.

قدوسی در ادامه با اشاره به پیگیری های استانداری تهران در رفع مسائل حمل و نقل(مترو) ورامین ابراز کرد: از استاندار محترم و فرمانداری برای پیگیری رفع مشکلات حمل و نقل در حوزه مترو تشکر می کنم زیرا با پیگیری های ایشان بخشی از مسائل حل شده و بخش اندک ان در دست پیگیری میباشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه