× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار اسلامشهر از تعیین ۳۲۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس یازدهم و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در شهرستان خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر،مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، در جلسه تعيين تعداد و محل استقرار شعب اخذ راي انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان […]

فرماندار اسلامشهر از تعیین ۳۲۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس یازدهم و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در شهرستان خبر داد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر،مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، در جلسه تعيين تعداد و محل استقرار شعب اخذ راي انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری اسلامشهر که با حضور اعضای هیات اجرایی و نماینده هیات نظارت شهرستان سخن می گفت افزود: برای شهر اسلامشهر و بخش مرکزی ۲۵۱ شعبه، بخش چهاردانگه ۵۲ شعبه و برای بخش احمدآباد مستوفی نیز ۱۷ شعبه اخذ رای تعیین شده است.
وی در ادامه بر لزوم قانون مداري و رعایت اصل بي طرفي در روند برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخاب محل و تعيين شعب اخذ راي بايد به نحوی باشد که رای‌گیری تسهیل شده و مردم با سهولت و در کمترین زمان ممکن رای خود را به صندوق بیاندازند.
گفتنی است هيات اجرايي حوزه هاي فرعي موظف اند در راستای اجراي مواد ۳۶ و ۴۴ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و مواد ۵۴ و ۵۴ مکرر آئین نامه اجرایی آن به منظور تعيين تعداد و استقرار شعب ثبت نام و اخذ راي تشكيل جلسه داده و شعب اخذ رای را مشخص کنند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه