× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

محور غرب به شرق خیابان رشیدالدین فضل اله ، به منظور اتمام و بازگشایی پروژه پل تقاطع غیر همسطح چمران و تسهیل ترافیکی محدوده شمال غربی منطقه یک تعریض می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار این منطقه در بازدید از مراحل اجرایی پروژه […]

محور غرب به شرق خیابان رشیدالدین فضل اله ، به منظور اتمام و بازگشایی پروژه پل تقاطع غیر همسطح چمران و تسهیل ترافیکی محدوده شمال غربی منطقه یک تعریض می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار این منطقه در بازدید از مراحل اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح چمران که با حضور صفا صبوری معاون فنی و عمران شهرداری تهران، بهمن محبوبی معاون فنی و عمرانی شهرداری این منطقه و دیگر مدیران شهری برگزار شد با اعلام خبر فوق اظهار داشت : تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید چمران- خیابان رشیدالدین فضل اله یکی از بزرگترین پروژه های ترافیکی منطقه یک است که عملیات اجرایی آن با نصب پلی به طول 338 متر انجام و عملیات ترافیکی آن نیز شامل خط کشی و نصب روشنایی و… در حال اتمام است و با تعریض این خیابان و امکان اتصال پل به آن، این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: در حال حاضر تعریض مسیر غرب به شرق خیابان رشیدالدین فضل اله با پیشرفت 35 درصدی در حال انجام است تا علاوه بر اتصال تقاطع غیر همسطح چمران به آن، حرکت وسایل نقلیه از چمران جنوب به محدوده شمال غربی منطقه یک فراهم شود و هم وسایل نقلیه ای که در محورهای شمال غرب منطقه به سمت شرق در حرکت هستند بتوانند به سهولت تردد کنند.


این مقام مسئول تصریح کرد: رفیوژ وسط خیابان رشیدالدین فضل ا… با انجام عملیات عمرانی شامل خاکبرداری، گودبرداری، فونداسیون و … در حال تعریض است و با اتمام آن این خیابان به صورت چهار بانده فعالیت می کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد