× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ٢ گفت: با تعریض ٨٠٠ متر از بزرگراه یادگار امام (ره) در حد فاصل ایوانک تا دادمان بار ترافیکی اتوبان یادگار امام (ره) کم می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران، امیر حسین حیدرنیا معاون حمل و نقل و ترافیک […]

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ٢ گفت: با تعریض ٨٠٠ متر از بزرگراه یادگار امام (ره) در حد فاصل ایوانک تا دادمان بار ترافیکی اتوبان یادگار امام (ره) کم می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران، امیر حسین حیدرنیا معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه،با بیان اینکه یکی از مهمترین دلایل اجرای طرح تعریض بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر یاد شده  ارایه خدمات بهینه شهری به شهروندان است افزود : هزینه های اجرای این طرح حدود ٢ میلیارد تومان برآورد شده و تا کنون ٥٠ درصد پیشرفت داشته است و با تلاش بی وقفه عوامل اجرایی، تا پایان مرداد ماه به اتمام خواهد رسید.

حیدرنیا افزود: با روان سازی ترافیک و کاهش بار ترافیکی معابر و گذرگاه های اصلی کاهش چشمگیری در هزینه های اجتماعی و اقتصادی شهری و فردی خواهیم داشت . به همین منظور و به دلیل وجود مشکلاتی در محدوده خروجی و ورودی های خیابانهای ایوانک تا دادمان به سمت بزرگراه یادگار امام (ره) و شیب زیادی که در حدفاصل یاد شده موجب کندی حرکت اتومبیل ها می شد، تیم فنی و مهندسی معاونت حمل ونقل و ترافیک این منطقه از حدود یکسال پیش نسبت به تهیه و ارایه طرح تعریض بزرگراه یادگار امام در این محدوده اقدام کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ٢ تصریح کرد: پس از تصویب طرح در کمیته طرح هندسی و اخذ مجوز های لازم طرح تعریض بزرگراه یادگار امام (ره) در حد فاصل ایوانک تا دادمان به طول ٨٠٠ متر آغاز شد.

وی خاطر نشان کرد: اجرای عملیات تعریض بزرگراه ها به دنبال تامین ایمنی در تردد، روان سازی در ترافیک، کاهش زمان سفر، صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا و همچنین جلوگیری از بروز تصادفات صورت می گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد