× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نشست مشترک شهردار ، معاونین ، شهرداران نواحی و مدیران شهری منطقه یک با فرمانده سپاه ناحیه جماران و فرماندهان پایگاه های نیروی مقاومت بسیج شمال تهران برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در نشستی که با حضور سرهنگ گرشاسبی فرمانده […]

نشست مشترک شهردار ، معاونین ، شهرداران نواحی و مدیران شهری منطقه یک با فرمانده سپاه ناحیه جماران و فرماندهان پایگاه های نیروی مقاومت بسیج شمال تهران برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در نشستی که با حضور سرهنگ گرشاسبی فرمانده سپاه ناحیه جماران ، فرماندهان بسیج پایگاههای شمال تهران،شهرداران نواحی و… برگزار شد ،فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی را فصل مشترک همکاری شهرداری با بسیج دانست و اظهار داشت: مدیریت شهری با همکاری نیروی مردمی بسیج و ظرفیتهای این نهاد تاثیر گذار می تواند در حل مشکلات مردم گامهای موثر و شایسته ای بردارد.

وی گفت: بسیج از مردم و آحاد جامعه جدا نیست و مدیریت شهری قطعا از ظرفیتهای این نهاد مردمی در بعد سخت افزاری و نرم افزاری استفاده می نماید و در تعریف پروژه های شهری در حوزه های مختلف ، از توانمندیها و ظرفیتهای انسانی بسیج بهره خواهد برد.

در پایان این نشست مقرر شد کارگروهی برای پیگیری و احصاء ظرفیتهای فیمابین تشکیل شود تا با برنامه ریزیهای لازم در زمینه مسایل فرهنگی و اجتماعی در شمال تهران ،اقدامات لازم صورت گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد