× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  شهردار منطقه ۵ تهران گفت:هماهنگی ارگان های خدمت رسان با شهرداری منطقه۵ تهران در بارش های مداوم به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی و حفظ امنیت شهروندان همچنان تداوم دارد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ، با توجه به اقدامات پلیس راهور برای حفظ امنیت شهروندان وجلوگیری از تردد […]

 

شهردار منطقه ۵ تهران گفت:هماهنگی ارگان های خدمت رسان با شهرداری منطقه۵ تهران در بارش های مداوم به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی و حفظ امنیت شهروندان همچنان تداوم دارد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ، با توجه به اقدامات پلیس راهور برای حفظ امنیت شهروندان وجلوگیری از تردد در مسیر پارک کوهسار تا امام زاده داوود، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه ، از شهروندان خواست تا احتمال خطر جاری شدن سیلاب در مسیر های یاد شده را جدی بگیرند و گفت : بخشی از جاده سولقان در حاشیه رودخانه کن مسدود شده بود که با حضور و پی گیری مداوم نیروهای حریم ، ستاد بحران و خدمات شهری منطقه، بازگشایی شد.

خسروآبادی شهردار و رئیس ستاد بحران منطقه افزود : بوستان جوانمردان به علت موج جدید بارندگی تا اطلاع ثانوی تعصیل است . کلیه نیروهای خدمات شهری در نواحی هفتگانه ، ستاد مدیریت بحران و حریم در آماده باش کامل هستند و از شهروندان خواست تا از تردد در حاشیه رودخانه و رود دره ها ی منطقه۵ خودداری کنند.

وی گفت: خوشبختانه تا کنون رودخانه کن طغیان نداشته و مسیر جاده سولقان در حریم منطقه نیز که به علت ریزش سنگ مسدود بود، باز شده و شهروندان، اخبار منطقه را از سایت رسمی شهرداری و خبرگزاری های معتبر پی گیری کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد