× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران از اختصاص بیمه تکمیلی رایگان ۵۰۰ هزارتومانی به کارکنان رسمی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی شهرداری تهران خبر داد.   به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه خبری اقتصاد جامعه،حمید چوبینه با بیان اینکه تمام تلاش ما این است تا کلیه دغدغه های حوزه درمانی کارکنان را […]

حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران از اختصاص بیمه تکمیلی رایگان ۵۰۰ هزارتومانی به کارکنان رسمی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی شهرداری تهران خبر داد.

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه خبری اقتصاد جامعه،حمید چوبینه با بیان اینکه تمام تلاش ما این است تا کلیه دغدغه های حوزه درمانی کارکنان را به حداقل برسانیم، گفت :در راستای دسترسی عادلانه کارمندان رسمی شهرداری تهران که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند به خدمات درمانی، اجرای طرح حمایت درمانی تکمیلی رایگان تا سقف ۵۰۰ هزارتومان در شورای درمان شهرداری تهران مصوب شد.

مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران با اعلام نظر مساعد شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تامین بودجه این طرح، عنوان کرد: مقرر شده است خدمات سلامت به ارزش ۱۰ میلیارد تومان به کارکنان رسمی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، ارائه شود که در این صورت سرانه هر نفر حدود ۵۰۰ هزار تومان است.

چوبینه با اشاره به اینکه مدت زمان استفاده از این سرانه تا پایان اسفندماه است خاطرنشان کرد:کارکنان رسمی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در اسرع وقت به یکی از مراکز درمانی ۱۸ گانه شهرداری تهران مراجعه کرده و از این سرویس بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به اینکه این بیمه شامل فرد کارمند و اعضای خانواده می شود، ادامه داد: کارکنان می توانند از مبلغ ۵۰۰ هزار تومانی این سرویس در خدمات درمانی متنوع در بازه های زمانی متفاوت در ماه جاری بهره مند شوند.

چوبینه با تاکید بر اینکه بیمه تکمیلی و بیمه تامین اجتماعی کارکنان همچنان به قوت خود باقی است،گفت:این سرویس یک سرویس تکمیلی است که شهرداری تهران با توافق سه جانبه شرکت شهرسالم، معاونت توسعه منابع انسانی و معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا در راستای رفاه و توزیع عادلانه خدماتی درمانی کارکنان فراهم کرده است و تا پایان اسفندماه نیز اعتبار داد.

مدیر عامل شرکت شهر سالم تصریح کرد: با توجه به عدم تکمیل سندهای درمانی در اوایل سال آینده، درصدد هستیم با اداره کل مالی در خصوص استفاده از این خدمات در فروردین ماه سال آینده مذاکره کنیم.و

وی در پایان با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در مورد بیماران خاص شهرداری تهران گفت:انتظار دارم کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر تهران، بیماران خاص شهرداری تهران را بیشتر مورد توجه قرار دهد و بودجه متناسب برای این افراد در نظر بگیرد

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد