× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار پاکدشت گفت : دانشگاه و فرهنگ به واسطه نقش تربیتی و ارتباط بی‌واسطه با بدنه دانشجویی ،نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور و حرکت‌های فرهنگی دارد.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ عصر روز سه شنبه نشست بررسی مشکلات دانشگاه پیام نور به ریاست اردستانی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور حجت الاسلام لزومی امام جمعه شهرستان، مونسان بخشدار شریف آباد،اعضای شورای اسلامی شهرهای شریف آباد و فرون آباد و عابدینی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز پاکدشت و دیگر مسئولان در محل این دانشگاه برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این جلسه گفت : دانشگاه پیام نور، تاثیر بسزایی در حوزه فرهنگ شهرستان پاکدشت داشته و تلاش می‌کنیم با کمک مسئولان و برنامه‌ریزی‌های منسجم با وجود ظرفیت‌های موجود در این دانشگاه، عرصه دانش و تکنولوژی را بیش از پیش به هم نزدیک کنیم.

اردستانی افزود: با استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه و همت جوانان فرهیخته ، می‌توان با برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح در بخش های مختلف و اجرای سیاستهای دولت مردمی در شهرستان پاکدشت به توفیقات خوبی دست یافت.

وی به ظرفیت‌های کشاورزی در شهرستان پاکدشت اشاره کرد و افزود: شهرستان پاکدشت دارای ۲۶ هزار هکتار زمین کشاورزی در حوزه کشت غلات و بیش از ۱۵۰۰ هکتار کشت گلخانه فعال است که می‌توان با استفاده از این ظرفیت ،ارتباط خوبی بین دانشگاه و پتانسیل‌های موجود در شهرستان ایجاد کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه