× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار اسلامشهر در جلسه ای که جهت بررسی و تصمیم گیری در خصوص مسائل  شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس تشکیل شده بود بر ضرورت رفع مشکلات کارکنان این شرکت تاکید کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر،در این جلسه که نمایندگان سازمان خصوصی سازی، رئیس اداره کار، […]

فرماندار اسلامشهر در جلسه ای که جهت بررسی و تصمیم گیری در خصوص مسائل  شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس تشکیل شده بود بر ضرورت رفع مشکلات کارکنان این شرکت تاکید کرد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر،در این جلسه که نمایندگان سازمان خصوصی سازی، رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مدیرعامل شرکت خلیج فارس و نماینده شورای اسلامی کار این شرکت حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی با اشاره به اینکه شرکت حمل و نقلی بین المللی خلیج فارس به عنوان یکی از مجموعه های مهم و مطرح کشور در زمینه حمل و نقل جاده ای شناخته می شود اظهار داشت: برخی مسائل و مشکلات این شرکت با همدلی و اعتماد متقابل کارکنان و مدیریت این مجموعه برطرف خواهد شد.
وی با بیان اینکه شرکت خلیج فارس با رعایت کلیه موازین قانونی و تایید دستگاههای نظارتی از بخش دولتی به بخش خصوصی واگذار شده تصریح کرد: این شرکت باید فعالیت داشته باشد تا بتواند حقوق و مزایای کارکنانش را پرداخت کند و در یک فضای توام با بی اعتمادی و متشنج کاری از پیش نخواهد رفت.
فرماندار اسلامشهر در خصوص رفع مشکلات قراردادی برخی کارکنان این شرکت گفت: بر اساس توافق صورت گرفته در این جلسه با رانندگان و مکانیسین های این شرکت قرارداد یک ساله منعقد خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین ارزیابی ۶ ماهه توسط کمیته ای ویژه از نحوه فعالیت وعملکرد کارگران و کارمندان رسمی شرکت خلیج فارس انجام خواهد شد و با برخی کارگران نیز به شرط ارزیابی عملکرد جهت پرداخت حقوق قرارداد ۸۹ روزه منعقد خواهد شد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد