× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

استاندار تهران در جلسه هماهنگی انتخابات اسفندماه سال جاری با اشاره به اهمیت ایجاد شور انتخاباتی گفت: ایجاد شور و اهمیت انتخابات و آمادگی لازم برای گستردگی برگزاری انتخابات مدنظر قرار گیرد

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز، جلسه ستاد انتخابات استان تهران به ریاست علیرضا فخاری استاندار تهران و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین میراشرفی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان، معاونین، میران کل استانداری و حضور وبیناری فرمانداران برگزار شد.

 

فخاری در این جلسه با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: برگزاری انتخابات اهمیت مضاعفی دارد وباید نگاه ویژه به این موضوع داشته باشیم، همچنین مشارکت حداکثری در دستور کار قرار گیرد و در مقابل نقشه های دشمن، طرح مناسب داشته باشیم.

 

وی با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات مجلس و انتخابات خبرگان بر تعادل بخشی دو انتخابات تاکید کرد و افزود: ایجاد شور انتخاباتی مدنظر قرار گیرد و آمادگی لازم وجود داشته باشد، همچنین برش شهرستانی برای تامین امنیت انتخابات ارائه شود.

 

استاندار تهران با اشاره به اهمیت موضوعات پشتیبانی انتخابات بیان کرد: حضور در میان مردم اهمیت دارد و باید رفع مشکلات مردم اولویت باشد؛ همچنین ارائه بولتن روزانه انتخاباتی مدنظر قرار گیرد.

 

فخاری سپس گفت:‌ برگزاری انتخابات سالم، پرشور، شفاف، بدون جانبداری و با امنیت روانی و اجتماعی سبب مشارکت حداکثری مردم می شود.

 

وی به لزوم تعامل با حوزه نظارت تاکید کرد و افزود: با توجه به گستردگی انتخابات در تهران، باید نگاه ویژه داشته و کمیته فرعی برای تهران تشکیل شود تا میزان آمادگی ها افزایش یابد.

 

 

گفتنی است در. این جلسه روسای کمیته‌ها به ارائه گزارش پرداختند و موضوعاتی همچون پوشش آنتن دهی در شهرستان‌ها، آموزش‌های مناسب برای ارتقا سطح افراد مرتبط با انتخابات؛ تهیه اطلس شعب انتخاباتی، تشکیل هیئت‌های اجرایی، تعامل با هیئت نظارت و غیره تاکید شد.

 

#استانداری_تهران

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه