× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تحریم بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت : علی رغم تنگناهای موجود که در سال های اخیر با آن مواجه بوده ایم؛ اولویت و همت شورای پنجم، صرفه جویی بودجه سایر بخش ها و در مقابل افزایش منابع مالی مترو بوده است تا با تکمیل خطوط […]

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تحریم بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت : علی رغم تنگناهای موجود که در سال های اخیر با آن مواجه بوده ایم؛ اولویت و همت شورای پنجم، صرفه جویی بودجه سایر بخش ها و در مقابل افزایش منابع مالی مترو بوده است تا با تکمیل خطوط 6 و 7 به شهروندان خدمات رسانی بهینه و خوبی صورت گیرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)، محمود میر لوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در مترو بسیار حایز اهمیت است، افزود: تمام اقدامات مربوط به مترو از جمله مباحث مربوط به ساخت و ساز و تجهیزات باید در کنار یکدیگر و هماهنگ انجام شود ؛ چرا که در غیر این صورت نتایج مطلوب به دست نخواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه تمام خدمات از قبیل ریل گذاری،تونل سازی، سیگنالینگ، واگن سازی و سایر مباحث باید در مترو هماهنگ و همسو با هم انجام شود، بیان داشت:امیدواریم با همت همکاران شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و تامین منابع مالی هر ماه شاهد افتتاح یک ایستگاه مترو در تهران باشیم.

میرلوحی با تاکید بر اینکه امیدواریم به همت شورای اسلامی شهر تهران سهم حمل و نقل ریلی از 10 درصد فعلی به 20 درصد افزایش یابد، افزود:در این صورت میزان سفرهای روزانه از دو نیم میلیون مسافر در روز؛ به 5 میلیون سفر افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه جا به جایی با مترو ؛ هزینه کمتر و سفر ایمن تری را برای شهروندان رغم می زند، تصریح کرد: مترو ضمن صرفه جویی در مصرف بنزین؛ کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست را در پی خواهد داشت.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر تهران، توسعه خطوط مترو اولویت اول شورای پنجم است و این شورا تمام همت و تلاش خود برای کمک به گسترش این وسیله حمل و نقل عمومی به کار می برد تا اتفاقات خوبی در توسعه ایستگاه های مترو در سال 98 رخ دهد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد