× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  شهردار منطقه 11 تهران گفت: در تعطیلات نوروزی بیش از 37هزار نفر از خدمات گردشگری بازدید از موزه ها و تورهای گردشگری در بافت تاریخی مرکز پایتخت استفاده کرده اند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان با بیان این که 30مکان گردشگری و تاریخی در […]

 

شهردار منطقه 11 تهران گفت: در تعطیلات نوروزی بیش از 37هزار نفر از خدمات گردشگری بازدید از موزه ها و تورهای گردشگری در بافت تاریخی مرکز پایتخت استفاده کرده اند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان با بیان این که 30مکان گردشگری و تاریخی در محدوده مرکزی شهر تهران وجود دارد که طی تفاهم نامه هایی بین شهرداری و مدیریت این مجموعه ها امکان بازدید شهروندان در تعطیلات نوروزی از این مکان ها فراهم شد.

وی افزود: خانه موزه مقدم ، موزه قرآن کریم و موزه جنگ (خانه تیموتاش) در تعطیلات نوروزی بیش از 31هزار نفر بازدید کننده داشته اند و بیش از 6200 نفر نیز از تورهای گردشگری نیز که تا روز دوازدهم فروردین برگزار شد ؛ استفاده کرده اند.

به گفته شهردار منطقه 11 تورهای گردشگری که امسال با 3 تنوع دوچرخه سواری ، خودروبرقی و پرسه در شهر برگزار شد؛ روزانه 520 نفر در آن ها شرکت کردند که در این مسیرها خانه مینایی ، عبادتگاه شاه ورهرام ایزد، خانه امیر بهادر ،خانه انیس الدوله ، خانه فروغ فرخزاد ،حمام تاریخی انصاری ، مجموعه ایستگاه راه آهن ، قهوه خانه آذری ،خانه پروفسور عدل ، هنرستان موسیقی ،موزه قرآن ، موزه مقدم ، کاخ مرمر ،میدان حسن آباد ، موزه جنگ (خانه تیمور تاش ) و …مورد بازدید و استقبال گردشگران قرار گرفت.


وی خاطر نشان کرد: از ابتدای نوروز بیش از 37هزار نفر از مجموعه خدمات گردشگری در بافت تاریخی منطقه 11 که بخش هایی از طهران قدیم و عهد ناصری را در خود جای داده است ؛ بازدید کرده اند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد