× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

صبح امروز بیش از 400 دانش آموز در مدارس منطقه 11 در بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در 30 مدرسه مقطع دوره اول متوسطه شرکت کردند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 که با همراهی معاون اجتماعی و فرهنگی و جمعی […]

صبح امروز بیش از 400 دانش آموز در مدارس منطقه 11 در بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در 30 مدرسه مقطع دوره اول متوسطه شرکت کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 که با همراهی معاون اجتماعی و فرهنگی و جمعی از مدیران شهری در مراسم انتخابات شهردار مدرسه دبیرستان دخترانه کوثر یافت؛ در این باره گفت: طرح شهردار مدرسه با مشارکت اداره آموزش شهروندی این منطقه و آموزش و پرورش با هدف ارائه آموزش های شهروندی و فرهنگ سازی میان دانش آموزان هر ساله در مدارس اجرا می شودکه در این راستا امسال نیز این دوره از انتخابات 20 آبان ماه در 30 مدرسه سطح منطقه شامل 14 مدرسه پسرانه و 16 مدرسه دخترانه در مقطع دوره اول متوسطه برگزار شد.

آبادیان با اشاره به استقبال پرشور دانش آموزان در این دوره اظهار داشت: تعداد 408 دانش آموز برای این انتخابات کاندید شدند که از بین آن ها 30 شهردار مدرسه و 240 معاون شهردار با کسب اکثریت آراء انتخاب می شوند که هر مدرسه یک شهردار و 8 معاون بعد از شمارش آرا خواهد داشت.

شهردار منطقه 11 در خصوص نحوه برگزاری انتخابات شهرداران مدارس عنوان کرد: مدرسه کوثر به عنوان مدرسه پایلوت انتخاب شده است.

قرائت قرآن، سخنرانی مدعوین، قرائت بیانیه بیستمین دوره شهردار مدرسه توسط شهرداران مدارس دوره قبل، مراسم رای گیری و …. از جمله برنامه های بیست و یکمین انتخابات شهردار مدرسه در دبیرستان کوثر بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد