× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

وزیر راه و شهر سازی با اشاره به اینکه وضعیت پیشرفت های مترو طی سال های اخیر قابل توجه بوده است، گفت:به دلیل اهمیت و ضرورتی که توسعه شبکه حمل و نقل ریلی دارد، امیدواریم متروی پایتخت هرچه سریعتر به هدف گذاری مد نظر 500 کیلومتر مترو در تهران دست یابد. به گزارش ثمره نیوز […]

وزیر راه و شهر سازی با اشاره به اینکه وضعیت پیشرفت های مترو طی سال های اخیر قابل توجه بوده است، گفت:به دلیل اهمیت و ضرورتی که توسعه شبکه حمل و نقل ریلی دارد، امیدواریم متروی پایتخت هرچه سریعتر به هدف گذاری مد نظر 500 کیلومتر مترو در تهران دست یابد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)، محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی، در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی از غرفه این شرکت در سالن 7 نیز بازدید کرد و گفت: پیشرفت های قابل توجه متروی پایتخت منجر به استقبال شهروندان نه تنها در تهران بلکه سایر کلانشهرهای کشور از این سیستم حمل و نقل عمومی شده است.

وی با تاکید بر نقش توسعه خطوط مترو در توسعه پایدار شهری،تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و شرکت قطارهای حومه ای راه آهن همچنان مسافران؛ حمل و نقل ریلی را به عنوان مناسب ترین وسیله جا به جایی انتخاب کنند.

وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: با فعالیت ها و اقدامات مکمل از سوی این دو مجموعه (شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی) می تواند با توسعه خطوط و افزایش کیفیت این وسیله حمل و نقل ریلی ضمن افزایش سطح زندگی شاهد تحول در توسعه حمل و نقل عمومی و میزان استقبال شهروندان از این وسیله باشیم.

گفتنی است،هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته از تاریخ 19 خرداد ماه تا 22 ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه بین المللی از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 در حال برگزاری است و علاقه مندان می توانند از غرفه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) در سالن 7 بازدید کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد