× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

از پروژه مسقف سازی ایستگاه جدید سامانه اتوبوس تندرو در پایانه آزادی ضلع شمال شرق پایانه آزادی ابتدای ایستگاه سامانه‌های یک و دو تندرو مسقف سازی و بهره برداری شد.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،محمد باقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه  اعلام […]

از پروژه مسقف سازی ایستگاه جدید سامانه اتوبوس تندرو در پایانه آزادی ضلع شمال شرق پایانه آزادی ابتدای ایستگاه سامانه‌های یک و دو تندرو مسقف سازی و بهره برداری شد.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،محمد باقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه  اعلام کرد: پروژه مسقف سازی و بازسازی محدوده استقرار سامانه‌های اتوبوس تندرو 1 و 2 در ضلع شمال شرق پایانه آزادی انجام شد.

    محدوده ورودی سامانه‌ها ی اتوبوس تندرو در بلوار شهید رحمانی تا محدوده خروجی در بزرگراه جناح ، محل استقرار سامانه‌های اتوبوس تندرو نیز جابه‌جا شد.

 قرارگیری صف مسافرین برای هر دو خط سامانة تندرو در زیر سقف جدید، احداث سکوی مناسب با فضای نوسازی شده و ارتفاع مناسب برای سوار شدن مسافرین به اتوبوس‌های سامانه تندرو، جانمایی و احداث فضای مناسب به منظور استقرار عوامل کنترل و نظارت خطوط و مشترک بودن ایستگاه دو خط بی‌آرتی که باعث افزایش بهره‌وری از فضای ایستگاه شده است از مزایای این اقدام است .

    همچنین امکان تردد اتوبوس‌های بی‌آرتی در خط اضطراری در شرایط ضروری فراهم شده به این معنی که دو خط عبوری برای اتوبوس‌های سامانه یک و دو تعبیه شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد