× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف تبادل فناوری اطلاعات فیما بین شرکت های نوپا و دانش بنیان و حمایت از استارت آپ ها، مفاخریان شهردار منطقه 9، به همراه جمعی از مدیران شهری و فناوری اطلاعات از هشتمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس (INOTEX) بازدید کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه 9 تهران، با […]

با هدف تبادل فناوری اطلاعات فیما بین شرکت های نوپا و دانش بنیان و حمایت از استارت آپ ها، مفاخریان شهردار منطقه 9، به همراه جمعی از مدیران شهری و فناوری اطلاعات از هشتمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس (INOTEX) بازدید کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه 9 تهران، با توجه به اینکه سازمان فناوری و ارتباطات شهرداری تهران اقدام به برپایی غرفه ای در نمایشگاه بین المللی اینوتکس کرده است؛ شهردار منطقه9 به همراه جمعی از مدیران شهری به منظور آشنایی با شرکت های استات آپی و دانش بنیان از نمایشگاه مذکور بازدید و در سمینار ارائه نیاز های فناورانه سازمان آتش نشانی شرکت کرد.

شایان ذکر است نمایشگاه INOTEX علاوه بر معرفی فناوری های روز، پیوندی میان مشتریان محصولات فناورانه و تولیدکنندگان ایجاد کرده و سرمایه گذاران را با فرصت¬های بهره برداری از طرح های خلاقانه واستارتاپ ها آشنا می کند.

نمایشگاه بین المللی اینوتکس از 19 لغایت 22 خرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار
می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد