× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به همت دو معاونت حمل ونقل و ترافیک و فنی و عمرانی منطقه21، به زودی؛ بلوار شاهد منطقه21 با احداث سه راهی در محل تقاطع بلوار گلها از بن بست خارج می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، با همکاری و مشارکت معاونت های حمل ونقل و ترافیک و […]

به همت دو معاونت حمل ونقل و ترافیک و فنی و عمرانی منطقه21، به زودی؛ بلوار شاهد منطقه21 با احداث سه راهی در محل تقاطع بلوار گلها از بن بست خارج می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، با همکاری و مشارکت معاونت های حمل ونقل و ترافیک و فنی و عمرانی این منطقه و با هدف کاهش سرعت خودروهای عبوری در محور بلوار گلها شمال به جنوب در محل تقاطع بلوار شاهد؛ احداث پروژه سه راهی در محل تقاطع این دو بلوار در دست انجام است.

بنا بر این گزارش؛ باتوجه به اینکه بلوار شاهد منطقه21 از رونق اقتصادی کمتری نسبت به خیابان های مجاور خود بهره برده، به همین منظور و با مصوبه سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ محل تقاطع این دو بلوار به سه راهی تبدیل می شود.

شایان توجه است که با بهره برداری از سه راهی گلها-شاهد؛ کاهش چشمگیر بار ترافیکی و تقسیم عبور و مرور وسایل نقلیه را در بلوارهای مهم مجاور مانند لاله و یاس خواهیم داشت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه