× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل شرکت شهرسالم  در دهمین جلسه دیدار و گفت‌وگوی مشترک با اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان شهرداری تهران از تکمیل بسته خدمات درمانی شرکت شهرسالم متناسب با نیازهای بازنشستگان، خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل شرکت شهرسالم، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم، با اعلام این خبر، اظهار داشت:بازنشستگان […]

مدیرعامل شرکت شهرسالم  در دهمین جلسه دیدار و گفت‌وگوی مشترک با اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان شهرداری تهران از تکمیل بسته خدمات درمانی شرکت شهرسالم متناسب با نیازهای بازنشستگان، خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل شرکت شهرسالم، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم، با اعلام این خبر، اظهار داشت:بازنشستگان از مهم ترین مخاطبان خدمات ما هستند و بسته خدمات درمانی متناسب با نیازهای بازنشستگان تکمیل تر خواهد شد که بخش اعظم این خدمات در توان و ظرفیت شرکت شهر سالم قرار دارد و ارتباطی به مسائل بیرونی مثل تحریم و فشارهای خارجی، ندارد.

وی افزایش تعامل میان مسئولان شرکت شهر سالم و کانون بازنشستگان شهرداری تهران را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: افرادی که در کانون بازنشستگان مشغول خدمت هستند برای خدماتی که ارائه می دهند حقوقی دریافت نمی کنند و در واقع کار آنها گره‌گشایی از مسائلی است که میان مجموعه شهر سالم و یکی از مهمترین مخاطبان این مجموعه یعنی بازنشستگان شهرداری تهران است.

چوبینه در ادامه تصریح کرد: اقدام این افراد در واقع به مثابه پلی می‌ماند که میان بازنشستگان شهرداری و شرکت شهر سالم عمل می کند و نیازهای این عزیزان را به مسئولان شهر سالم منتقل می کند.

مدیرعامل شرکت شهرسالم با تاکید بر اینکه، مواردی که توسط کانون بازنشستگان به مجموعه تحت مدیریت وی منتقل می شود، باید با سرعت بیشتری حل و فصل شود، تصریح کرد:  در تعاملاتی که میان دو مجموعه وجود دارد، باید نظارت بر پیگیری و اجرای موارد مورد تفاهم را از طریق تدوین پروتکل‌های اجرایی با جدیت در دستور کار قرار دهیم چرا که برخی مواقع، مسائلی که از سوی کانون به ما منتقل می شود تا به راهکار نهایی منتهی شود زمان زیادی می برد و حتی گاهی به فراموشی سپرده می شود و گاهی نیز راهکارهای اجرایی آن تدوین نمی شود.

چوبینه در ادامه بر حل مشکل پرداخت مابه التفاوت قیمت داروی داخلی و تامین داروی خارجی که از سوی کانون مطرح شد، اشاره و اظهار داشت: این مشکلات قطعا قابل حل است و همه داروخانه های طرف قرارداد شهر سالم باید داروی داخلی مورد نیاز بازنشستگان را فارغ از این که محصول کدام شرکت داروسازی است به آنها ارائه دهند و مساله داروی خارجی نیز باید برای بازنشستگان روشن شود که البته این موضوع و موارد مرتبط با آن مثل تامین و ارائه، مبحث دیگری است.

وی در ادامه تصریح کرد: لازم به ذکر است، نمی توان در بحث تامین دارو بعضی شیطنت‌ها و منفعت‌جویی‌ها را که برخی افراد سودجو در آن دست دارند،  کتمان کرد اما اگر شرکت و کانون کنار یکدیگر باشند، جلوی تخلفات گرفته خواهد شد و این اقدام می‌تواند موانع را از سر راه درمان بازنشستگان بردارد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در پایان، همراهی و همدلی با بازنشستگان شهرداری که دارای مشکلات خاص هستند را از وظایف مجموعه تحت مدیریت خود دانست و اظهار کرد: اگر امور درمانی بازنشستگان ما با مشکل مالی یا مشکل خاصی مواجه باشد، این وظیفه ما است که ضمن بررسی مشکل، تا حل آن در کنارشان باشیم و در این موارد حتی شاید پایبند به چارچوب ها و تعرفه های قانونی نباشیم زیرا هدف والاتری را که همان حل مشکلات بازنشستگان و تکریم آنان است، در دستور کار داریم.

دهمین جلسه مشترک اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان و مدیران ارشد شرکت شهرسالم با هدف بررسی روند اجرای برنامه ها و اولویت های پیش بینی شده، احصاء مطالبات درمانی جدید بازنشستگان و تقویت نقاط قوت، در دفتر رئیس هیات مدیره این کانون برگزار شد.

لازم به ذکر است در هفتمین جلسه از جلسات فوق، اعضای هیات مدیره، مواردی را به عنوان مطالبات بازنشستگان با هماهنگی مدیرعامل شرکت شهرسالم، مصوب کرده بودند که نتایج همه مصوبات مذکور در این نشست، گزارش و به تائید رسید.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد