× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف ایجاد آمادگی بیشتر برای رویارویی با شرایط جوی متفاوت و همچنین بررسی نقاط آبگیر و حساس منطقه21، همزمان با نخستین بارش های پاییزی؛ بزرگراه ها و روددره های منطقه21 مورد بازدید مدیران ارشد شهری کلانشهر تهران قرار گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، صبح روز گذشته […]

با هدف ایجاد آمادگی بیشتر برای رویارویی با شرایط جوی متفاوت و همچنین بررسی نقاط آبگیر و حساس منطقه21، همزمان با نخستین بارش های پاییزی؛ بزرگراه ها و روددره های منطقه21 مورد بازدید مدیران ارشد شهری کلانشهر تهران قرار گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، صبح روز گذشته و همزمان با استمرار فعالیت توده هوای بارشی در سطح شهر تهران؛ رستمی معاون امور مناطق، یزدانی معاون خدمات شهری، صبوری معاون فنی و عمرانی، عطایی مدیرکل امور خدمات شهری، علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با همراهی رحمانی شهردار منطقه21 و جمعی از معاونین و مدیران این منطقه بازدید میدانی چندساعته ای از محدوده ورودی غربی پایتخت داشتند.

بنا بر این گزارش؛ این بازدید میدانی باتوجه به وجود بزرگراه ها و شریان های اصلی ارتباطی مانند “شهید لشگری، فتح و آزادگان” و همچنین دو رود دره مهم “کن و قوری چای” و از همه مهم تر ساخت و سازهای غیرمجاز مجموعه های نظامی در بستر این روددره ها انجام گرفته است.

لازم به ذکر است پیش از شروع فصل پاییز؛ لایروبی روددره ها، کانال ها و قنوات منطقه21 در دستورکار جدی مدیریت شهری این منطقه قرار گرفته و اقدامات لازم به منظور شناسایی و رفع نقاط آبگیر و حساس در سطح منطقه21 انجام شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد