× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه توجیهی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات 29 گانه منطقه 5 در مجموعه ورزشی شهید کاظمی  با حضور مدیران شهری با استقبال بی نظیر مردمی برگزار  شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، نشست توجیهی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری های محلات 29 گانه در منطقه با […]

جلسه توجیهی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات 29 گانه منطقه 5 در مجموعه ورزشی شهید کاظمی  با حضور مدیران شهری با استقبال بی نظیر مردمی برگزار  شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، نشست توجیهی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری های محلات 29 گانه در منطقه با حضور علیرضا محجوب نماینده مجلس شورای اسلامی ، ابراهیم امینی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ، افشین حبیب زاده و مجید فراهانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، محمد رضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ، فریدون حیدری شهردار منطقه ، معاونین و جمعی از مدیران در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار شد.

امینی نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، استقبال بی نظیر شهروندان منطقه را نشانگر علاقه مندی آنان در تصمیم گیری و حل مشکلات محلات 29 گانه منطقه دانست و ضمن ابراز خرسندی برای مشارکت بی نظیر مردم گفت : شورایاری ها با توجه به نقشی که می توانند در توسعه کلان شهر تهران داشته باشند از اهمیت بالایی برخوردارند و به همین خاطر تلاش شورای شهر این است که نسبت به شهروندان اعتماد داشته و برای حضور افراد مشتاق در توسعه محلات زمینه را فراهم کند که خوشبختانه نام نویسی با استقبال خوب مردم به خصوص جوانان و بانوان همراه شد و در تخصص های مختلف افراد تاثیر گذار  نام نویسی کردند و در همه رده های شغلی از معاون وزیر تا مشاغل پایین تر بوده است .

وی افزود : شورای پنجم تلاش دارد شرایط کاندیداها قابل اندازه گیری باشد و سلیقه ها موجب حذف نامزدهای انتخاباتی نشود و کسانی که بررسی می کنند، محدودیتی برای افراد ایجاد نکنند . تصمیم گیران به کاندیداها اعتماد کرده و براساس آنچه اظهار کرده اند، ملاک عمل است،  مگر اینکه خلافش ثابت شود و قضاوت کلی بر دوش شهروندان است که در محلات به کاندیداها رای می دهند .

امینی در ادامه گفت : رای مردم برای ما قابل احترام است و حلقه ارتباط بین شهروندان و شورای اسلامی شهر و شهرداری،  شورایاران هستند . که جایگاه ویژه ای دارند که پتانسیل محلی را معرفی کرده و هم مشکلات محلات را به مدیران انتقال دهند. و زمینه مشارکت عمومی را برای اداره محلات فراهم کنند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تشکر از همه کاندیداها ، امیدوار شد با مشارکت مردم  برای توسعه محله محوری ، شاهد رشد کلان شهر تهران در عرصه های مختلف باشیم و در رقابتی دوستانه با جلب نظر شهروندان محلات برای حضور پرشور در انتخابات پنجمین دوره شورایاری ها پای صندوق های رای ، شاهد آرامشی دوستانه بوده و شورایاران کنار شورای شهر گام های اصلی برای توسعه تهران بردارند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد