× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 5 از برگزاری جشنواره مختلف ورزشی ، کودک و بازی های بومی محلی در محلات 29 گانه خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، سید حسین دلبری معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه درباره برگزاری جشنواره کودک و بازی های […]

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 5 از برگزاری جشنواره مختلف ورزشی ، کودک و بازی های بومی محلی در محلات 29 گانه خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، سید حسین دلبری معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه درباره برگزاری جشنواره کودک و بازی های بومی محلی گفت : با توجه به توسعه زندگی شهری و کمبود فضای مناسب برای تفریح و بازی های گروهی، بسترسازی و زمینه سازی اجرای فعالیت های تفریحی ورزشی در منطقه انجام شده است.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره ها و مسابقات مختلف ورزشی در محلات 29 گانه در فصل تابستان گفت: جشنواره کودک و بومی و محلی در بوستان میعاد ناحیه 5 ، جشنواره بازی های رایانه ای، برپایی همایش دوچرخه سواری و پیاده روی، همایش تفریحی کودکان کار و ده ها برنامه دیگر ورزشی در این فصل برای شهروندان منطقه 5، از ساعت 17 الی 21 هرشب اجرا می شود .

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 5، اجرای طرح خیابان ورزش را یکی از مهم ترین برنامه های هفتگی منطقه برشمرد و گفت: خیابان ورزش یک حرکت جمعی با هدف توسعه ورزش همگانی و بومی محلی است که در آن خانواده ها و شهروندان، در کنار هم به “بازی، ورزش و فعالیت بدنی” می پردازند و این طرح در محله اکباتان خیابان هگمتانه برگزار می شود.

وی افزود : امیدواریم بتوانیم علاوه بر ورزش همگانی، کارکرد مطلوبی نظیر افزایش همدلی، تقویت همبستگی، مشارکت اجتماعی و تحکیم روابط و پیوندهای اجتماعی را در جامعه ترویج دهیم .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد