× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت گرامیداشت شهادت جانگداز سرور زنان دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س)، دسته های عزاداری و هيئات محلات در فلکه اطلاعات ائتلاف می کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مجتبی شکری ، شهردار منطقه ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت :دسته های عزاداری و هیئات محلات با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در قالب مراسم سخنرانی و مدیحه سرایی ، ساعت ١٣:٣٠ لغایت ١۵ در فلکه اطلاعات گرد هم می آیند.

وی تکریم مادران و همسران شهدا در نواحی چهارگانه منطقه از دیگر برنامه‌های منطقه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) برشمرد و افزود : خانواده های شهدا به ویژه مادران گرانقدر شهیدان چشم و چراغ هدایت ملت هستند و دلجویی و توجه به آنان باید مورد توجه مردم و مسئولان باشد تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گسترش یابد.

شهردار منطقه ۱۳ اظهار داشت : مراسم چارپایه خوانی و قرائت زیارت حضرت فاطمه (س) مقابل منازل خانواده شهدا برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حرکت خودرو های عزاداری فاطمی در شهادت بانوی دو عالم جلوه‌ای فاطمی به منطقه ۱۳ می بخشد اظهار داشت : خودروهای مزین به پرچم‌های فاطمی در محلات منطقه حرکت کرده و در معابر نوای مرثیه خوانی روحانی حاضر در خودرو ها طنین انداز می شود .

وی خاطرنشان کرد : با هدف هویت بخشی سیمای بصری، پرچم مشکی، پوستر و بنر های تبلیغاتی با موضوع ایام فاطمیه تهیه و در معابر و ساختمان های منطقه نصب شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه