× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با یوم الله 22 بهمن ماه ، پردیس فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری منطقه 13 در مسیر راهپیمایی این روز واقع در چهارراه ولیعصر(عج) جنب پارک دانشجو ، کوچه رازی برپا شده است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری […]

به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با یوم الله 22 بهمن ماه ، پردیس فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری منطقه 13 در مسیر راهپیمایی این روز واقع در چهارراه ولیعصر(عج) جنب پارک دانشجو ، کوچه رازی برپا شده است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه 13 با اشاره به تقارن اربعین شهادت این سردار بزرگ با روز ۲۲ بهمن گفت : در این راستا ، در روز ۲۲ بهمن ماه، برنامه‌های ویژه‌ای با برپایی پردیس فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی ،به منظور گرامیداشت یاد این شهید بزرگوار و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مسیر راهپیمایی 22 بهمن ماه تدارک دیده شده است.

وی افزود: در این پردیس ، علاوه بر برپایی استیج جهت برگزاری ویزه برنامه های متنوع از قبیل سرود های انقلابی و مسابقات فرهنگی و اجتماعی ، غرفه های متنوعی از قبیل ، ورزش، سلامت ، 1888 ، ورک شاپ نقاشی با موضوع سردار دل ها فعالیت خواهند کرد.

وی همچنین به برگزاری ویژه برنامه های فجر انقلاب مطابق دستور العمل مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در مساجد شاخص شهر تهران اشاره کرد و افزود : در حال حاضر این دوجشن در مساجد باب الحوائج و مسجد جامع امام صادق (ع) با هدف معرفی دستاورد ها و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی و تداوم و تقویت روحیه نشاط انقلابی برگزار می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه