× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) جشن ازدواج 3 زوج جوان به همت رادیو تهران با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 3 تهران و فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، جمعه ۱۰ تیرماه مصادف با اولین روز از ماه ذی‌الحجه و سالروز ازدواج آسمانی امام علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است.

ترویج فرهنگ ازدواج آسان و فراهم کردن شرایط برای برپایی جشن ساده ازدواج، یکی از مهم‌ترین آموزه‌ها در دین اسلام و توصیه‌ای مهم در بیانات مقام معظم رهبری است که در راستای تشکیل بنیان خانواده سفارش شده است.

از این روی نهادهای فرهنگی مسئولیت مهمی در این راستا دارند. به همین منظور، مراسمی به همت رادیو تهران با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۳ تهران و فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

در این جشن بزرگ با عنوان «مهر علی و زهرا»، که همزمان با سالروز ازدواج امام علی و حضرت زهرا برگزار می‌شود، جشن ازدواج ۳ زوج جوان برگزار شده و روانه خانه بخت می‌شوند.

براساس این گزارش، این مراسم روز جمعه ۱۰ تیرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در مجموعه فرهنگی پردیس قلهک برگزار می‌شود. همچنین این جشن بزرگ به صورت زنده از طریق رادیو تهران روی موج اف ام ردیف ۹۴پخش می‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه