× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار پاکدشت در مراسم تقدیر از جوانان نخبه شهرستان گفت: برای قوی ماندن باید قوی تر عمل کرد.

به گزارش ثمره نیوز؛ دکتر محسن اردستانی فرماندار شهرستان پاکدشت در ویژه مراسم تقدیر از جوانان برتر پاکدشت که به میزبانی دانشگاه پیام نور شهرستان برگزار شد با تاکید بر اهمیت درک ایدئولوژی بنیانگذار جمهور اسلامی ایران بر درک بیشتر انقلاب اسلامی و اهداف آن اظهارداشت: دشمنان با جمهوری اسلامی مشکلی ندارند این از رویکردهای سست آمریکا و اسرائیل مشخص است.

وی افزود: به عنوان نمونه کشور دوست و همسایه پاکستان که آنهم جمهوری اسلامی است و به بیشترین بمبهای هسته ای مجهز است و بیشترین میزان کمک را از آمریکا می گیرد اما آمریکا و اتحادیه اروپا با آن مشکلی ندارند و این به درستی مشخص می کند کهآمریکا با ایدئولوژی جمهوری اسلامی ایران مشکل دارد

فرماندار پاکدشت تصریح کرد: تفکر شیعه ما که نشات گرفته از قیام امام حسین(ع) است به ما اجازه سر خم کردن در مقابل دشمنان نمی دهد و این برای دشمنان سخت میباشد، انقلاب اسلامی در اوج تاریکی بشر به رهبری امام خمینی(ره) برای رشد فکری جوانان عالم اتفاق افتاد و این رویداد فقط برای رشد جوانان ایران نیست بلکه همه جوانان با تکیه بر دین مبین اسلام با این ایدئولوژی اسلامی به رشد خود ادامه دهند.

اردستانی در ادامه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب به این موضوع و نقش شما عزیزان جوان توسط امام خامنه ای(حفظه الله)  اشاره شد. شما جوانان با همت و کار و تلاش و کوشش اگر بیخواهید، می نوانید ایران قوی بسازید.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت سخت گذشته ایران و وضعیت کنونی جمهوری اسلامی در منطقه و جهان گفت: در حوزه دفاعی حق ساخت سیم خاردار را نداشتیم ولی امروز به همت شما بروزترین تکنولوژی دنیا را که شما ساختید را داریم. در حوزه نانو تکنولوژی جایگاه بالایی در جهان داریم. اگرهمه دست به دست هم بدهیم ایرانی مقاوم مستحکم خواهیم داشت.

فرماندار پاکدشت با تاکید بر اهمیت حفظ و گسترش اقتدار در جهان خاطرنشان کرد: تنها راه ماندن قوی بودن و قوی ترشدن است. سنت خدا و پاداش خدا در سایه تلاش و کوشش است که موفقیت را برای بندگانش ارزانی می دارد. فرمانداری پاکدشت برای اهمیت رشد شهرستان دست کمک به سوی شما جوانان صاحب فکر و تفکر دراز می کند و با این همدلی می توان پله های ترقی را طی نمود.

گفتنی است در این مراسم که بمناسبت میلاد پرنور حضرت علی اکبر(ع) و تجلیل از جوانان نخبه پاکدشتی برگزار شد از ۳۰جوان نخبه در دانشگاه پیام نور با اهدای لوح توسط مسئولین شهرستان تقدیر شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه