× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مراسم رونمایی از 8 کتاب صوتی تولید شده برای نابینایان کشور از سوی شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور مدیرعامل ای، رئیس انجمن نابینایان ایران و جمعی از خبرنگاران ، ظهر امروز، 13 شهریوماه در سالن کنفرانس شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک […]

مراسم رونمایی از 8 کتاب صوتی تولید شده برای نابینایان کشور از سوی شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور مدیرعامل ای، رئیس انجمن نابینایان ایران و جمعی از خبرنگاران ، ظهر امروز، 13 شهریوماه در سالن کنفرانس شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد،در این مراسم  محمدمهدی صادق مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، علی‌اکبر جمالی، مدیرعامل انجمن نابینایان ایران، منصور شادکام، قائم‌مقام و دبیر کتابخانه گویای انجمن و نیما کرمی، مدیر هنری پروژه تولید کتاب صوتی سخنرانی کردند.

محمدمهدی صادق در آغاز این مراسم گفت: تولید 8 کتاب صوتی برای انجمن نابینایان کشور گامی در جهت مسئولیت های اجتماعی شرکت پرداخت الکترونیک سداد است. ما به دنبال آن هستیم که تاثیر این کار فرهنگی، سبب افزایش مطالعه در میان نابینایان گرامی شود و زیرساختی باشد برای آنکه بتوانند محتوای بیشتری را در اختیار داشته باشند و خودشان محتوایی را که می‌خواهند انتخاب کنند. بنابراین معتقد هستم هراندازه در این حوزه فعالیت شود باز هم جای فعالیت بیشتری وجود دارد.

وی در ادامه تشریح کرد: همکاران ما تمام توان خود را برای انجام این مسئولیت به کار گرفتند و در کنار تمام مسئولیت هایی که در این شرکت بر عهده دارند، تلاش کردند تا بتوانیم در این راستا به بهترین شکل ممکن به تعهدات خود عمل کنیم. قطعا بازخورد دوستان در انجمن نابینایان نسبت به محتوای تولید شده، می تواند راه گشای ما در ادامه مسیر باشد تا همچنان به فعالیت خود در این حوزه ادامه دهیم .

منصور شادکام؛ قائم مقام و دبیر کتابخانه گویا انجمن نابینایان ایران، در ادامه این مراسم گفت: شرکت پرداخت الکترونیک سداد جزو معدود شرکت هایی است که در راستای مسئولیت اجتماعی توانسته است یک پروژه فرهنگی و بسیار ارزشمند را به گونه‌ای اصولی، دقیق و برنامه ریزی شده برعهده بگیرد و نتایج ماندگاری را برجای بگذارد.

وی تهیه کتاب صوتی را یک روزنه امیدبخش و مفید برای نابینایان دانست و افزود: تهیه و تولید کتاب صوتی یک حرکت ماندنی در جهت ارتقا سطح فرهنگی نابینایان است که چندین نسل می توانند از نتایج حاصل این پروژه استفاده کنند.

مدیر هنری این پروژه با بیان اینکه از جمله خلأهای موجود در کشور عدم اهمیت به موضوعاتی این چنینی است، گفت: مهمترین هدف شرکت پرداخت الکترونیک سداد از انجام این پروژه ایجاد حساسیت در جامعه نسبت به این خلأ و پیشبرد فعالیت هایی مشابه در راستای حمایت از نابینایان است. خوشبختانه شرکت پرداخت الکترونیک سداد توانسته است به عنوان یکی از بال های پرواز دوستان نابینا و در جهت رشد و تعالی فرهنگی ایشان گام های خوبی بردارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد