× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با یازدهمین سه شنبه بدون خودرو ، صبحگاه امروز، سه شنبه، ۲۸ خرداد ماه ،شهردار منطقه۱۳ به همراه رئیس هیئت همگانی دوچرخه سواری استان تهران و جمعی از معاونین و مدیران محدوده ناحیه چهار را با استفاده از دوچرخه رکاب زد. به گزارش  ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران،در راستای […]

همزمان با یازدهمین سه شنبه بدون خودرو ، صبحگاه امروز، سه شنبه، ۲۸ خرداد ماه ،شهردار منطقه۱۳ به همراه رئیس هیئت همگانی دوچرخه سواری استان تهران و جمعی از معاونین و مدیران محدوده ناحیه چهار را با استفاده از دوچرخه رکاب زد.

به گزارش  ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران،در راستای تدابیر شهردار تهران مبنی بر استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و به منظور الگو برداری شهروندان از این کمپین و همزمان با یازدهمین سه شنبه بدون خودرو، شهردار منطقه۱۳ به همراه رئیس هیئت همگانی دوچرخه سواری استان تهران و جمعی از معاونین و مدیران محدوده ناحیه چهار،از محدوده پل خاقانی تقاطع خیابان دماوند با رکاب زنی  آغاز و در معابر و محور های اصلی و فرعی ادامه یافت.

در طول این بازدید، وضعیت امور خدمات شهری ، ترافیکی، عمرانی و…بررسی و نقاط و ضعف شناسایی شد.

پس از بازدید میدانی، شهردار منطقه ۱۳ در جلسه ای با شهردار ناحیه چهار در خصوص اولویت های کاری با توجه به نیاز محلات ناحیه چهار بحث و تبادل نظر شد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد