× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطیب موقت نمازجمعه شریف آباد گفت: دولت سیزدهم نشان داد در حوزه های مختلف می تواند تغییر مثبت انجام دهد،  با توجه به شعار سال بزودی شاهد تغییرات مثبت در سفره مردم خواهیم بود.

به گزارش ثمره نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین حسین اردستانی در خطبه های این هفته نمازجمعه شریف آباد با اشاره به فرمایشات رهبری در نخستین روز از سال ۱۴۰۲ اظهارداشت: پس از ۳سال از شیوع بیماری منحوس کرونا، رهبری به حرم مطهر مشرف شدند؛ رهبری عزیز به بسیار ارزشمند و قابل تاملی اشاره فرمودند، استقامت ملت شریف ایران در فشارها و ناملایمات و حضور پر رنگ شان که دشمن را خار و ذلیل کرد و همکاری خوب مردم و دولت در کنترل کرونا، اینها نشان از همراهی مردم و دولت است ان شاالله با همین شیوه حرکت شود شاهد رشد و تحول در مسئله اقتصاد در دولت سیزدهم حاصل خواهد شد.

خطیب موقت نمازجمعه شریف آباد در ادامه اضافه کرد: با مدیریت صحیح تورم چون دلار سرکش امسال بهتر از سالهای قبل خواهد شدو شاهد تغییر در سفره مردم خواهیم بود.

وی گفت: در این ۶ماه گذشته و بعداز اغتشاشات تحولات خوبی در حوزه های مختلفی چون علمی و فناوری، پزشکی و نظامی رخ داد و جایگاه ایران را جز ۳کشور اول جهان نمود، در این دولت یارانه مردم ۱۰برابر شد این مبلغ برای برخی خانواده ها موثر بود.

اردستانی در ادامه اضافه کرد: رهبری به مسائل مهمی اشاره نمودند که از آن جمله می توان به مسئله مقاومت اشاره کرد؛ با تفاهمات انجام شده بین ایران و عربستان و نهایی شدن تفاهمات ایران و چین نقش مهمی در منطقه شکل گرفت، با وجود این تفاهمات همچنان خط قرمز ایران جبهه مقاومت است ان شاالله مقاومت زمینه ساز ظهور امام عصر(عج) شود.

وی در ادامه با اشاره به مسیر دیپلماسی قوی دولت سیزدهم اذعان کرد: با ایجاد زمینه رشد اقتصادی و سیاسی در ایران و منطقه و با شکل گیری تفاهم های جدید، کشورهای فرانسه و انگلیس برای عادی سازی با ایران پیش قدم شده و منتظر چراغ سبز ایران هستند البته قدم هایی نیز صورت گرفت؛ دولت سیزدهم در کنار دیپلماسی قوی در منطقه و جهان در داخل کشور نیز برای رشد اقتصادی اجتماعی وغیره کارهای مهمی انجام داد که می توان به احیای دریاچه ارومیه اشاره نمود که اگر انجام نمی شد با آغاز بادهای غربی دود خشک شدن دریاچه ارومیه به چشم شهرستانها و استانهای دیگر می رفت.

خطیب موقت نمازجمعه شریف آباد گفت: چندین بیمارستان فوق تخصصی چون حضرت مهدی(عج) افتتاح شد، مشکلات بحران آب در چند استان چون خوزستان، بوشهر و همدان حل شد و چندین پالایشگاه در روز آخر سال ۱۴۰۱ افتتاح شد.

اردستانی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود موفقیت های ایران در منطقه اما بی سباطی در غرب موج می زند و در همین راستا اسرائیل به زوال و نابودی خود از داخل و بیرون مرز خود دچار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه