× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

تقاطع بزرگراه “آبشناسان –کوهسار “در منطقه 5 پایتخت که به دلیل عملیات اجرایی مترو مسدود شده بود، روز بیست و نهم فروردین ماه 98 بازگشایی شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،محمد باقر اسدی معاون حمل ونقل وترافیک منطقه اعلام کرد : تقاطع یاد شده بر اساس درخواست […]

تقاطع بزرگراه “آبشناسان –کوهسار “در منطقه 5 پایتخت که به دلیل عملیات اجرایی مترو مسدود شده بود، روز بیست و نهم فروردین ماه 98 بازگشایی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران،محمد باقر اسدی معاون حمل ونقل وترافیک منطقه اعلام کرد : تقاطع یاد شده بر اساس درخواست مجری خط 6 مترو به منظور احداث ایستگاه متروی آبشناسان با امتداد رفیوژ میانی بلوار کوهسار و حفظ ایمنی شهروندان مسدود شده بود.

 

وی افزود : با انسداد تقاطع، حرکات گردش به چپ شرق به جنوب بزرگراه آبشناسان به کوهسار و گردش به چپ شمال به شرق کوهسار به بزرگراه آبشناسان حذف و این حرکات به تقاطع “کوهسار – یکم شهران” منتقل شد.

 

این مسدودی موجب بار ترافیکی محدوده خیابان یکم در فلکه اول تا دوم شهران شده بود ، همچنین عبور وسایل نقلیه از تقاطع کوهسار – یکم شهران نیز با تاخیر بسیار زیاد انجام می شد.

 

اسدی افزود : با توجه به اتمام عملیات اجرایی احداث ایستگاه متروی آبشناسان در مسیر خط 6 ، تقاطع بزرگراه آبشناسان – کوهسار، دسترسی مسیر شمال به شرق بازگشایی شد واز این پس شاهد کاهش وتوزیع مناسب بار ترافیکی در محدوده و رضایت شهروندان خواهیم بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد