× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

اسد گرامی نماینده مدیرعامل پست بانک ایران به همراه علی فروزان خواه مدیرشعب پست بانک استان از مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان بازدید و بر کمک به آسیب دیدکان و انجام همکاری های لازم برای بهبود وضعیت تاکید کردند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، اسد گرامی […]

اسد گرامی نماینده مدیرعامل پست بانک ایران به همراه علی فروزان خواه مدیرشعب پست بانک استان از مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان بازدید و بر کمک به آسیب دیدکان و انجام همکاری های لازم برای بهبود وضعیت تاکید کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، اسد گرامی در جریان بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل و دیدار با مردم و مسئولان محلی تاکید کرد: این بانک همانگونه که در ارائه خدمات بانکی به روستائیان و مناطق محروم پیشگام بوده است، کمک به آنان در زمان بحران ها و بلایای طبیعی را وظیفه خود می داند و شیری مدیرعامل بانک نیز دستورات لازم جهت کمک به اقتصاد این مناطق را ابلاغ کرده است و همه دست به دست هم دادیم تا شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

همچنین آیت الله سلیمانی نماینده استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با اسد گرامی نماینده اعزامی مدیرعامل پست بانک ایران به مناطق سیل زده و علی فروزان خواه مدیر شعب پست بانک استان سیستان و بلوچستان از خدمات این بانک به مناطق سیل زده تقدیر کرد و افزود: پست بانک ایران را به عنوان بانک خدمت رسان در مناطق محروم می شناسیم و انتظار داریم این بانک در کمک به روستائیان سیل زده نیز پیشگام باشد.

گرامی و فروزان خواه نیز در این دیدار ضمن تشریح کمک ها و برنامه های این بانک برای خدمت رسانی به مناطق سیل زده، آمادگی لازم برای کمک به عادی سازی شرایط زندگی مردم و رونق اقتصادی منطقه را اعلام کردند.

گفتنی است: گرامی و فروزان خواه در ادامه بازدیدهای خود از باجه بانکی روستای پسابندر واقع در نقطه صفر مرزی و ۸۰۰ کیلومتری شهرستان زاهدان بازدید کردند که طی آن کارگزار این باجه و اهالی روستا از حضور موثر و خدمت رسانی این بانک و اسقرار دستگاه خودپرداز تقدیر کردند. 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه