× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای بازدید های مستمر از زیرگذر استاد معین، صبوری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه مفاخریان شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از روند عملیات اجرایی پروژه بازدید به عمل آورد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، صفا صبوری طی بازدید های مستمر از پروژه […]

در راستای بازدید های مستمر از زیرگذر استاد معین، صبوری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه مفاخریان شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از روند عملیات اجرایی پروژه بازدید به عمل آورد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، صفا صبوری طی بازدید های مستمر از پروژه فرا منطقه ای زیر گذر استاد معین، منطقه۹ گفت: با تلاش مستمر و شبانه روزی دست اندرکاران، مطابق برنامه زمان بندی این پروژه در موعد مقرر به بهره برداری رسیده و اجرای بخش تونل زیرگذر استاد معین در مرحله پنجم در روز های آتی به اتمام می رسد.

در ادامه سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 ضمن قدردانی از پیگیری های مستمر مدیران شهری اذعان داشت: پیشرفت 65 درصدی پروژه حاصل زحمات تمامی عوامل اجرایی و ستادی مرتبط با این پروژه می باشد و این روند رو به رشد در افتتاح این پروژه فرا منطقه ای در زمان مقرر تاثیرگذار است.

شایان ذکر است در جریان بازدید از پروژه زیر گذر استاد معین، مشاور طراحی این پروژه نسبت به ایجاد دسترسی های عابر پیاده و نوع طراحی قسمت های فوقانی آن توضیحاتی ارائه کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد