× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، مجموعه فرهنگی رازی را فرصتی کم نظیر در جهت کاهش فاصله امکانات فرهنگی شمال و جنوب پایتخت توصیف کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت ، غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران،،با حضور در محل کارگاه پروژه احداث مجموعه […]

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، مجموعه فرهنگی رازی را فرصتی کم نظیر در جهت کاهش فاصله امکانات فرهنگی شمال و جنوب پایتخت توصیف کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت ، غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران،،با حضور در محل کارگاه پروژه احداث مجموعه فرهنگی رازی واقع در منطقه 20، در جریان آخرین وضعیت این پروژه مهم قرار گرفت.

وی ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت قابل ملاحظه پروژه احداث مجموعه فرهنگی رازی، کاربری بخش های مختلف این مجموعه را عامل ایجاد ظرفیت های کم نظیر در محور فرهنگی- تاریخی ری دانست و یادآور شد بهره برداری از این پروژه، نقش قابل توجهی در کاهش فاصله شمال و جنوب پایتخت به لحاظ امکانات فرهنگی خواهد داشت.

گفتنی است؛ مجموعه رازی در زمینی به مساحت 41500 مترمربع و زیربنای 31500 مترمربع، در جوار برج تاریخی طغرل واقع شده است. ارتفاع ابنیه موجود در این مجموعه با محوریت چشم انداز برج طغرل طراحی شده و معماری آن نیز برگرفته از این اثر تاریخی بر جای مانده از قرن چهارم هجری است. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 92 درصد فراتر رفته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد