× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پی شروع موج جدید بارش‌های بهاری سال98 با حضور در منطقه21 تهران و بازدید از روددره قوری چای،‌ از نزدیک در جریان اقدامات پیشگیرانه شهرداری این منطقه برای جلوگیری از وقوع سیل احتمالی قرار گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه […]

 

ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پی شروع موج جدید بارش‌های بهاری سال98 با حضور در منطقه21 تهران و بازدید از روددره قوری چای،‌ از نزدیک در جریان اقدامات پیشگیرانه شهرداری این منطقه برای جلوگیری از وقوع سیل احتمالی قرار گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران،صبح امروز،ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور با همراهی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران، عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و حسن رحمانی شهردار منطقه21 از “رود دره قوری چای” واقع در ناحیه سه ورودی غربی پایتخت در پی شروع موج جدید بارش‌های بهاری بازدید کرد و در جریان اقدامات پیشگیرانه شهرداری این منطقه برای جلوگیری از وقوع سیل احتمالی قرار گرفت.

بنا بر این گزارش و با توجه به اهمیت بالای منطقه21 از جهت وجود روددره قوری چای در این منطقه و امکان سیلابی شدن آن و همچنین پایش اصولی وضعیت معابر و کانال‌ها، قاضی سراج با هدف بررسی وضع موجود و ارائه راهکارهای لازم از این رود دره در ناحیه سه ورودی غربی پایتخت بازدید کرد.

لازم به ذکر است؛ در خلال این بازدید میدانی، توضیحاتی در خصوص اقدامات پیشگیرانه نظیر لایروبی مسیل‌ها و آبراه‌ها و رودخانه‌ها، لزوم استقرار ایستگاه‌های خدمات شهری در نقاط مختلف منطقه و همچنین ماشین‌آلات سنگین اعم از لودر و بیل مکانیکی توسط مدیران شهری پایتخت ارائه شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد