× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی از روز گذشته در بندرعباس آغاز به کار کرد که در این نمایشگاه شهرداری گرگان نیز شرکت کرده است. از روز گذشته شخصیت‌های مختلف استانی و ملی از غرفه شهرداری گرگان بازدید کرده که از جمله […]

به گزارش ثمره نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی از روز گذشته در بندرعباس آغاز به کار کرد که در این نمایشگاه شهرداری گرگان نیز شرکت کرده است.

از روز گذشته شخصیت‌های مختلف استانی و ملی از غرفه شهرداری گرگان بازدید کرده که از جمله می‌توان به حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان، معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس اشاره کرد.

همچنین یکی از اعضای هیات رئیسه شورای عالی استان‌ها با حضور در غرفه شهرداری گرگان با تقدیر از عملکرد شهرداری گرگان در حرکت رو به توسعه شهر اظهار کرد: شهرداری گرگان طی سال‌های اخیر نشان داده می‌تواند اقدامات بزرگ را در حوزه‌های مختلف اجرایی کند.

حسام‌الدین شهیدی پس از مشاهده گزارش عملکرد شهرداری گرگان از یک سال گذشته تاکنون و برنامه‌های این شهرداری برای سال آینده تاکید کرد: نگاه دوراندیش شهردار گرگان در توسعه همه جانبه شهر بدون شک آینده روشنی را برای گرگان رقم خواهد زد.

وی تصریح کرد: یکی از اقدامات بسیار خوب شهرداری گرگان تهیه اپلیکیشن «شهریار» برای استفاده از ظرفیت شهروندان در رفع مشکلات و نواقص شهری است که این نشان‌دهنده تفکر عمیق مدیریت در شهرداری گرگان است.

عضو هیات رئیسه شورای عالی استان‌ها با جامع و کامل دانستن این  اپلیکیشن گفت: در نظر داریم این اپلیکیشن را در شورای عالی استان‌ها مطرح کرده تا بتوانیم آن را برای استفاده تمام شهرداری‌های کل کشور معرفی کنیم.

شهیدی بیان کرد: تجربه‌های مدیریت شهری در شهرداری گرگان بسیار ارزشمند و کاربردی است و گرگان نشان داد از مدیران و جوانان فکور، با تجربه و عملگرا برخوردار است و تبادل تجربه با گرگان به سود تمام شهرداری‌های کشور است

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد