× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با توجه به اهمیت این روز در فرهنگ دینی و تاکیدات مقام معظم رهبری در گرامیداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و حمایت از مبارزه مردم مظلوم فلسطین، طرح‌های فرهنگی در سطح شهر تهران اکران شد تا پایتخت حال و هوای این روز را به خود بگیرد. به گزارش […]

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با توجه به اهمیت این روز در فرهنگ دینی و تاکیدات مقام معظم رهبری در گرامیداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و حمایت از مبارزه مردم مظلوم فلسطین، طرح‌های فرهنگی در سطح شهر تهران اکران شد تا پایتخت حال و هوای این روز را به خود بگیرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط‌ عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با تاکید براهمیت این روز، افزود: با توجه به ضرورت حمایت از مردم مظلوم فلسطین سازمان مکلف است تا چهره شهر را برای راهپیمایی این روز آماده کند به همین خاطر تعداد زیادی از سازه‌های تبلیغاتی سطح شهر در سطح شهر و به ویژه مسیرهای راهپیمایی به اکران‌های فرهنگی این روز اختصاص یافته‌است.

وی با تاکید بر اینکه علاوه برفعالیت‌های صورت گرفته از سوی سازمان، تمامی طرح‌ها برروی IP مناطق 22‌گانه شهرداری قرارگرفته‌است، افزود: مناطق موظف به استفاده و اکران این طرح‌ها در محلات هستند.

ضرغامی گفت: طرح‌های فرهنگی راهپیمایی روز قدس با محوریت بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری انتخاب شده و علاوه بر این در آنها از تصاویر و طرح‌هایی که بیانگر ظلم و بی عدالتی که سالهاست در حق مردم مظلوم فلسطین صورت گرفته، استفاده شده است.

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با توجه به اینکه مسیرهای ده‌گانه راه‌پیمایی روز جهانی قدس از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به سازمان اعلام شده‌است، تمامی شرکت‌های تجاری حاضر در مسیرهای راهپیمایی از سوی زیباسازی موظف شدند تا سازه‌های تجاری خود را به اکران فرهنگی روز قدس اختصاص دهند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد