× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

اپلیکیشن جامع اوانو که خدمات خود را با محوریت سرویس‌های «مالی»، «اپراتوری»، «هواداری»، «خرید فروشگاه» و «سفر و گردشگری» و غیره به کاربران ارائه می‌کند، در دو استور گوگل‌پلی و کافه بازار از مرز هشت‌میلیون نصب عبور کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند، بر اساس جدیدترین به‌روزرسانی اطلاعات مربوط به اپلیکیشن‌های اندرویدی در گوگل‌پلی، اپلیکیشن «اوانو» به بیش از پنج‌میلیون نصب توسط کاربران ایرانی دست یافت.

همچنین در جدیدترین به‌روزرسانی اطلاعات مربوط به اپلیکیشن‌های اندرویدی در کافه بازار، اپلیکیشن اوانو به بیش از سه‌میلیون نصب توسط کاربران ایرانی دست یافته است.

بر همین اساس در دو استور گوگل‌پلی و کافه بازار در مجموع بیش از هشت‌ میلیون کاربر ایرانی، اپلیکیشن اوانو را نصب کرده‌اند.

گفتنی است اپلیکیشن اوانو محصول شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند به‌عنوان بازوی دیجیتال همراه اول است و خدمات این اپلیکیشن در پنج بخش «مالی»، «اپراتوری»، «هواداری»، «خرید فروشگاه» و «سفر و گردشگری» به کاربران ارائه می شود.

اوانو در بخش «مالی»، علاوه بر خدمات کارت به کارت و دریافت موجودی حساب، کاربران می‌توانند از کیف پول یکپارچه همراه اول نیز استفاده کنند. یکی از ویژگی‌های اوانو کیف پول مشترک با اپلیکیشن همراه‌من است؛ به‌طوری که کاربران با شارژ کیف پول خود در هریک از این اپلیکیشن‌ها می‌توانند به‌راحتی از خدمات هر دو اپلیکیشن اوانو و همراه‌من استفاده کنند.

گفتنی است به‌زودی کاربران می‌توانند از خدمات کارت فیزیکی متصل به کیف پول یکپارچه همراه اول خود که عضو شبکه شتاب است نیز استفاده کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه