× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 گفت: با احداث پلهای دوچرخه، باغ راه 18 هکتاری فدک، بوستان های 13هکتاری ،پردیسان و نهج البلاغه منطقه 2 به هم متصل می شوند و مسیری به طول ۳۰ کیلومتر برای دوچرخه سواری شهروندان ایجاد می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، […]

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 گفت: با احداث پلهای دوچرخه، باغ راه 18 هکتاری فدک، بوستان های 13هکتاری ،پردیسان و نهج البلاغه منطقه 2 به هم متصل می شوند و مسیری به طول ۳۰ کیلومتر برای دوچرخه سواری شهروندان ایجاد می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، رسول کشت پور شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: یکی از راه های گسترش و رشد دوچرخه سواری در بین شهروندان احداث و توسعه مسیر های ویژه دوچرخه سواری است. از این رو احداث اولین پل های دوچرخه تهران به عنوان پروژه ای با هدف حفظ محیط زیست، کاهش آلودگی و ترافیک، تسهیل تردد با دوچرخه در مکان های تفریحی و بوستانها با برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان محیط زیست و شهرسازی در دستور کار قرار داده شد.

شهردار منطقه 2 با بیان اینکه فراخوان مسابقه طراحی اولین پل های دوچرخه تهران به زودی منتشر خواهد شد اظهار کرد: معماران، طراحان و متخصصان این حوزه می توانند با شرکت در این مسابقه ایده های خلاقانه و مبتکرانه خود را که با شاخص های اعلامی این منطقه مطابقت داشته باشد در طراحی این پل ها که قرار است بر روی اتوبان های شیخ فضل اله پایین تر از میدان صنعت واتوبان همت حدفاصل شیخ فضل اله و یادگار امام (ره) احداث شود، به کار گیرند .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد