× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای تدابیر شهردار تهران در زمینه گردشگری و تحقق شعار ” تهران ، شهری برای همه” ، اقدامات عمرانی در محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار به منظور پیشبرد پروژه قطب گردشگری شرق تهران انجام شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه13 تهران، […]

در راستای تدابیر شهردار تهران در زمینه گردشگری و تحقق شعار ” تهران ، شهری برای همه” ، اقدامات عمرانی در محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار به منظور پیشبرد پروژه قطب گردشگری شرق تهران انجام شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه13 تهران، با اشاره به اقدامات عمرانی برای پیشبرد پروژه قطب گردشگری شرق تهران گفت : عملیات تراش و روکش آسفالت معابر به مساحت 39 هزار و 610 متر مربع با پخش بیش از شش هزار تن آسفات در نقاز مورد نیاز در بوستان جنگلی سرخه حصار اجرایی شد.

وی افزود: به منظور رفاه حال گردشگران ،195 واحد پارکینگ با اجرای روکش آسفالت ، تک جدول و… در نقاط مورد نیاز احداث شد.

شهردار منطقه13 تصریح کرد:با توجه به افزایش بازدید کنندگان بوستان جنگلی سرخه حصار و دسترسی به سرویس های بهداشتی مناسب ، 20 چشمه سرویس بهداشتی در این محدوده احداث و بازسازی شد.

به گفته وی احداث 40 متر طول نهر عرضی ، ساخت و نصب درب های سرخه حصار به تعداد 4 باب از دیگر اقدامات صورت گرفته در این محدوده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه