× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه21 از انجام عملیات “مانور تخلیه امن اضطراری و اطفاء حریق در شرکت شهاب الکترونیک” واقع در ناحیه دو ورودی غربی پایتخت خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران، هادی اسماعیلی دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری منطقه […]

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه21 از انجام عملیات “مانور تخلیه امن اضطراری و اطفاء حریق در شرکت شهاب الکترونیک” واقع در ناحیه دو ورودی غربی پایتخت خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 تهران، هادی اسماعیلی دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری منطقه 21 تهران، با بیان اینکه رسالت ستاد مدیریت بحران ورودی غربی پایتخت در ايجاد آمادگي مستمر براي مقابله با بحران هاي ناشي از حوادث فاجعه بار است که می بایست با اجراي مانورهاي مختلف، اين آمادگي ها تثبیت شود، گفت: تلاش ها بر این است تا با بازنگري در مانورهاي پيشين، مانورهای مديريت بحران منطقه21 براساس اهداف كلي اطلاع رساني، تصميم گيري و هماهنگي، برقراري ارتباطات، هدايت پذيري منابع و ماهيت اجرايي آن طراحی شود.

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه21 همچنین یادآور شد: با توجه به همجواری صنعت و سکونت در منطقه 21 و وجود تهدیدات و مخاطرات مرتبط با کارخانجات، ارتقای سطح آمادگی برای واکنش در شرایط اضطراری امری مبرم و ضروری است.

وی در همین راستا تاکید کرد: به منظور ترویج فرهنگ خود امدادی و دگر امدادی و با هدف آشنایی پرسنل شرکت شهاب الکترونیک با حوادث و نحوه برخورد صحیح و ایمن با آن، ستاد مدیریت بحران منطقه21 نیز با ایجاد تعامل سازنده با کارخانجات و صنایع مستقر در محدوده ورودی غربی پایتخت؛ برگزاری مستمر مانورهای آمادگی را در دستورکار ویژه قرار داده است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه مجری اصلی اجرای “مانور تخلیه امن اضطراری و اطفاء حریق در شرکت شهاب الکترونیک”، ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه21 است، افزود: سایر عناصر شرکت کننده در این مانور عبارتند از: ستاد مديريت بحران و معاونت خدمات شهری و زیست محیطی منطقه 21، ستاد مدیریت بحران ناحيه دو، واحدهایHSEو بی سیم منطقه21، سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني، اورژانس تهران، جمعیت هلال احمر، پلیس راهور و نیروی انتظامی.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد