× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با بیان اینکه طرح جامع ایمنی یکی از موضوعات مهمی است که هشت سال معطل مانده، اظهار کرد: اگر این طرح ابلاغ شود، آتش‌نشانان ضابط قانونی خواهند بود و می‌توانند برخورد لازم را داشته باشند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران،جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران،در شصت و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم طرح جامع ایمنی است که هشت سال در حال رفت و برگشت است، اظهار کرد: اگر این طرح ابلاغ شود آتش نشانان ضابط قانونی خواهند بود و می توانند برخورد لازم را داشته باشند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران افزود: این طرح هنوز ابلاغ نشده و پیگیری هایی که انجام می شود عموما توصیه است و پشتوانه اجرایی ندارد. به نتیجه رسیدیم که ساختمان های پرخطر را شناسایی کنیم و بر اساس مهلت نواقص برطرف شود و در صورت عدم اقدام پلکانی برخورد شود.

وی تأکید کرد: ساختمان های مسکونی و تجاری قدیمی به لحاظ ایمنی دچار مشکل هستند و در مرحله بعدی باید به سراغ این بخش برویم. انتشار لیست ۱۲۹ ساختمان پرخطر جزء تاکیداتی بوده که به آتش نشانی اعلام شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه