× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

غرفه راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) به عنوان غرفه برتر این دوره از نمایشگاه انتخاب شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران وحومه (مترو)، اين شركت در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته در زمينه مترو و قطارهاي شهري […]

غرفه راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) به عنوان غرفه برتر این دوره از نمایشگاه انتخاب شد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران وحومه (مترو)، اين شركت در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته در زمينه مترو و قطارهاي شهري كه با حضور شركت‌هاي داخلي و خارجي، طی روزهای ۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزارشد، حضورفعال داشت.

تاریخچه تصویری متروی تهران طی 61 سال در کنار سایر دستاوردهاي مهم مديريت شهري پايتخت در توسعه خطوط حمل و نقل ريلي (مترو) و بومي‌سازي بيش از 200 كيلومتر تونل مترو با بیش از 120 ايستگاه؛ به مدت 4 روز در این نمایشگاه در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

برپایی نمایشگاه عکس و مطبوعات آرشیوی، ارایه ماکت های برخی از ایستگاه های متروی تهران،ارائه کاتالوگ های مکتوب و همچنین حضور شرکت های پیمانکار و مشاور و نمایش برخی ازسیستم هاي تاسیسات و قطعات به کار رفته در متروی تهران تنها بخشی از شاخصه های بارز این غرفه بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد