× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جمعی از نمایندگان و اعضای کمیسیون بهداشت مجلس در بازدید از مجموعه شهر سالم شهرداری تهران، اقدامات و خدمات این مجموعه در حوزه بهداشت و درمان را بررسی کردند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم شهرداری تهران،در این برنامه، نمایندگان مجلس از معاونت بهداشت و پیشگیری و نیز واحد […]

جمعی از نمایندگان و اعضای کمیسیون بهداشت مجلس در بازدید از مجموعه شهر سالم شهرداری تهران، اقدامات و خدمات این مجموعه در حوزه بهداشت و درمان را بررسی کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم شهرداری تهران،در این برنامه، نمایندگان مجلس از معاونت بهداشت و پیشگیری و نیز واحد آزمایشگاه این مجموعه بازدید کردند و در نشستی با مدیرعامل و معاونین شرکت شهر سالم ضمن بیان نظرات خود، در جریان اقدامات و فعالیت‌های آن قرار گرفتند:

حمید چوبینه، مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران گفت:برنامه‌ریزی‌های ما در مسیر تحقق معیارهای شهر سالم مطابق با توصیه‌ها و استانداردهای علمی مطرح شده از سوی کنگره‌ها و مجامع علمی و تخصصی بین‌المللی همچون سازمان جهانی بهداشت است.

محمدحسین قربانی نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: شرکت شهر سالم شهرداری تهران در حوزه درمان نقش مهمی دارد و با توجه به فعالیت‌های گسترده‌ای که در شهر تهران بویژه در مجموعه شهرداری تهران انجام می‌دهد، در کاستن از بار مشکلات حوزه درمان کشور و نیز برداشتن باری از دوش دولت و وزارت بهداشت تاثیرگذاری بسزایی دارد که بسیار قابل تحسین است.

حیدرعلی عابدی، عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت:یکی از طرح‌ها و برنامه‌های مدیریت شهری تهران که از سوی شرکت شهر سالم پیگیری می‌شود و برای ما بسیار اهمیت دارد، طرح پزشک خانواده است که وزارت بهداشت نیز می‌تواند از آن الگوبرداری کند.

ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت:شرکت شهر سالم شهرداری تهران می‌تواند یک الگو در زمینه پزشک خانواده باشد و اگر برخی مشکلات این طرح اصلاح شود، قابل الگوبرداری برای وزارت بهداشت است و انتظار می‌رود با همکاری مجلس و استفاده درست از ایده‌هایی که مطرح است، الگویی را استخراج کنیم تا این مسئله حل شود.

گفتنی است، محمدحسین قربانی، مرتضی خاتمی، همایون یوسفی، عباسعلی پورفرانی، یعقوب شیویاری، بشیر خالقی، ابوالفضل سروش، حیدرعلی عابدی، ذبیح نیکفراز اعضای کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس، دکتر مسعودی قائم‌مقام مرکز پژوهش‌های مجلس و دکتر ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران در این بازدید حضور داشتند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد