× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران،جلسه ای با حضور شکراله بنار مدیرعامل سازمان و جمعی از معاونین و مدیران ایشان با سرمایه گذارانی از کشور مالزی برگزار و یادداشت تفاهمی بین ایشان امضاء شد. لازم به ذکر است این یاداشت تفاهم با موضوع […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران،جلسه ای با حضور شکراله بنار مدیرعامل سازمان و جمعی از معاونین و مدیران ایشان با سرمایه گذارانی از کشور مالزی برگزار و یادداشت تفاهمی بین ایشان امضاء شد.

لازم به ذکر است این یاداشت تفاهم با موضوع طراحی، مهندسی، تامین، ساخت و تامین مالی پروژه های زیر ساختی شهرداری تهران به ارزش حداقل 500 میلیون یورو می باشد. این هیات مالزیایی نسبت به بازدید از طرح های سرمایه گذاری سازمان از جمله طرح LRT جنوب به شمال و پروژه شهر آفتاب بازدید و نسبت به سرمایه گذاری اعلام آمادگی نمایند.

در حال حاضر، این گروه سرمایه گذار مالزیایی، فعالیت های مطالعاتی خود را برای احداث LRT در تهران آغاز کرده و پیش بینی می شود تا پیش از پایان سال جاری، قراردادهای فعال در این زمینه امضا خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد